חיפוש באינדקס עסקים

מותג הלקים OPI מחזיקה ידיים למעצבי האופנה

פורסם מאת: בתאריך: 22 ספטמבר 2013

שבוע האופנה שהתקיים השבוע בניו יורק והציג את קולקציות  אביב 2014,  העלה והצעיד דוגמניות רבות על המסלולים להשקת  מיטב  הקולקציות של מעצבי האופנה מהמובילים ביותר.
ענקית הלקים OPI  וע"פ הרגלה בשנים האחרונות, הצטרפה  וליוותה יד ביד  מעצבים רבים אשר ראו גם השנה ב- OPI  את הפרטנרית הראויה ביותר  להמחשת  הטרנדים החמים לאביב זה.

מותג הלקים OPI מחזיקה ידיים למעצבי האופנה 
אחד הטרנדים היותר בולטים בין התצוגות,  היה המראה הנקי והאוורירי, את ציפורני הדוגמניות בחרו המעצבים להדגיש בגוונים בעיקר בהירים עד שקופים למחצה, מאווררים אבל מתוחכמים.  
בין המעצבים הרבים אשר שיתפו פעולה עם OPI , היו ג’רמי ליינג, מבית האופנה "Pier 59 Studios אשר השיק  קולקציה מדהימה וקלילה  מבדים קיציים ודקים, את הקולקציה השלים עם  הלק  של  OPI בגוון שקוף אפור "My Pointe Exactly " מקולקציית ניו יורק  בלט.

כמו שיתוף נוסף נעשה עם המעצבת העולה לבית האופנה קנדלה  "גבי  פרצוטי " , אשר הציגה את הקולקציה בניצוחה ושילבה את  הלקים של  OPI  אשר יצרו  מראה  אולטימטיבי  לדגמים שהשיקה   קנדלה  לסתיו 2014,  דגמים חצי שקופים מתחרה.
 פרצוטי  בחרה למרוח את ציפורני הדוגמניות  בלק  " Barre My Soul"  של  OPI  במראה  ערום נטרלי ובהיר, יחד עם נימה של ורוד חמים שהשלים את הלוק  החצי שקוף, ממש כמו העצים הערומים בימי השלכת בסתיו.

OPI   ידועה בשיתופי הפעולה הרבים שהיו לה עם מעצבי אופנה גדולים ומוכרים, כמו כן היצירתיות שמפגינה ענקית הלקים, משלבת קולקציות שלמות עם דיסני ודמויות מעולם המוסיקה ועוד.
מותג הלקים OPI מחזיקה ידיים למעצבי האופנה

מותג הלקים OPI מחזיקה ידיים למעצבי האופנה
 עמוד זה נצפה: 341 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור