חיפוש באינדקס עסקים

לוריאל פריז – קאן

פורסם מאת: barosh בתאריך: 16 מאי 2011

איימי מאלינס. לוריאל פריז - קאןלוריאל פריז, נותנת החסות והמאפרת הרשמית מזה 14 שנים ברציפות מציגה השנה בפסטיבל קאן 2011 יצירתיות חדשה ומעוררת השראה.

מיטב השגרירות של המותג לוריאל פריז, המגיעים לפסטיבל קאן מכל רחבי העולם, כבר אישרו הגעתם לאירוע וינצנצו על השטיח האדום, ביניהם: קלאודיה שיפר, אווה לנגוריה, איימי מאלינס, פרידה פינטו, גוון סטפני, ג’יין פונדה, פז וגה, גונג לי, לטיסיה קאסטה, פטריק דמפסי ועוד.

במהלך פסטיבל קאן שיימשך עד 22 במאי 2011, צוות של 3 מאפרי-על בינלאומיים של לוריאל פריז ינצחו על האיפור במשך כל ימי הפסטיבל: Karim Raham, Rie Omoto, Billy B.. אמנים אלה יצרו מראות איפור ייחודים ומפתיעים לדוברות המותג מעוררות ההשראה, הזוהרות והכריזמטיות שיצעדו על השטיח האדום.

במסגרת הפסטיבל, תחשוף לוריאל פריז לראשונה את קולקציית האיפור החדשה על הכוכבות הבינלאומיות L’Or L’Or L’Or (זהב, זהב, זהב) המסמלת את רוח המותג – זוהר ומלא תשוקה. קולקציית האיפור של לוריאל פריז לפסטיבל קאן 2011 כוללת פריטי איפור ייחודיים של גווני זהב, שנוצרו בהשראת השטיח האדום ודוברות המותג. מראה איפור L’OR L’OR L’OR יושק בישראל בנובמבר 2011.עמוד זה נצפה: 403 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור