חיפוש באינדקס עסקים

כמה כיף להשתזף – מכון שיזוף בקריות בחווית קיץ מושלמת

פורסם מאת: בתאריך: 6 אוגוסט 2015

מתישהו בין סוף מאי לאמצע יוני, את פשוטת מעלייך את בגדי החורף העבים ואת בגדי האביב הארוכים והאווריריים ואז נגלה לנגד עיניך מחזה – את מתסכלת במראה המומה עד כמה הגוף שלך לבן. המחשבה הראשונה שמפיק מוחך הנהדר בשיתוף פעולה מלא איתך היא:"תבואי לי תיכף ומיד את הים!" כאן בדיוק נרשה לעצמנו לעצור את התסריט שתכתבנו לרגע. את וודאי לא יכולה לדמיין אותך לובשת את הבקיני והולכת לים או לבריכה כשכולך לבנה. לשם כך יש מכון שיזוף בחיפה בפרט ובכל הארץ. נכון שכיאה למדינה במזרח התיכון, שמש לא חסרה לנו; היינו שמחים לחלוק אותה עם חברינו האירופאים. עם זאת, מכון שיזוף בקריות, בחיפה וכן הלאה נועדו כדי להעניק לעורנו לעורך מראה אקזוטי, שחום ומבריק. 

 
מכון שיזוף בקריות – יותר מסתם הנאה! 
 
כעת דמייני תסריט נוסף. רגע לפני שהחל הקיץ באופן רשמי (לפני חודש וחצי לערך) הגעת אל מכון שיזוף בחיפה או בכל אזור אחר לצורך העניין וביצעת את אחד הטיפולים היקרתיים. תאי שיזוף הכוללים שלושה סוגים (HT-42, HT-54 ו-HT-6), מקלחוני שיזוף המעניקים שיזוף לכל הגוף או שיזוף בהתזה במכונת טורבו מיוחדת וכלל לא מזיקה. את יוצאת מן המכון כשעורך שחום ומלא ברק. כעת את יכולה לפקוד את חוף הים, ללכת עם החברות או בן הזוג לבריכה. 
 
עדיין מתלבטת? נכון, עד לשנים האחרונות שיזוף בכל מכון שיזוף בקריות ובכל אזור ארץ , וכך גם ב"בהוליווד טאן", היה שנוי במחלקת. חשבו שהחומרים שבהם משתמשים מכוני השיזוף מסרטנים ואינם בריאים לגוף. בשנים האחרונות מכוני השיזוף חוזרים לגדולתם כשהם מצוידים בטכנולוגיה פורצת דרך. שיזוף בהתזה למשל מכיל חומרים טבעיים בלבד ואינו מכיל אלכוהול, שמנים או בשמים למיניהם. השיזוף כיום מעניק לעור מעשיר את העור בלחות והופך אותו לגמיש ונעים למגע. 
 
מכון שיזוף חיפה והקריות
 
"הוליווד טנס" – מכון שיזוף בחיפה וגם בקריות ממליצים: 
 
"הוליווד טאן’ הוא מכון שיזוף בקריות ובעל סניף שני בחיפה. כמכון שיזוף מוביל הצבנו לעצמינו למטרה להעניק לך תחושה נפלאה כשאת הולכת בחודשי הקיץ ברחוב ולגופך שורט מעוצב וגופיה שאת אוהבת או כשאת הולכת לחוף הים. מכיוון שכך יש לנו גם אקססורייז שישלימו את המראה הקיצי. עם זאת, שכשאת הולכת אל מכון שיזוף בחיפה ובכל רחבי הארץ חשוב מאוד שתוודאי כי הם משתמשים בחומרים שאינם מזיקים. שנית, ודאי שרמת השיזוף והגוון השיזוף מותאמים לעורך. בנוסף בחרי את סוג השיזוף המתאים לך (תא, מקלחת או התזה) ואל תתפשרי!  

הקיץ עדיין בעיצומו! היכנסי לאתר של "הולווד טאן" – מכון השיזוף של חיפה והקריות או חייגי  04-6891344 או 04-8493972.


עמוד זה נצפה: 322 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור