חיפוש באינדקס עסקים

טרנדים לקים במגמה מחוספסת 2014

פורסם מאת: בתאריך: 6 נובמבר 2013

 כמדי שנה, ענקית הלקים OPI  מכתיבה  את הטרנדים שילוו אותנו בעונות הבאות. סוזי וייס פישמן, קובעת הטרנדים והמנהלת האומנותית של OPI , קובעת כי שנת 2014  מסתמנת כשנה עם חספוס אלגנטי והרבה מאט, הטרנדים המחוספסים יקבלו במה מרכזית אומרת הגב’ וייס פישמן, כאשר הם בעצם ימשיכו את ההצלחה המסחררת של ה "liquid sand" מינואר השנה.
מרקם המאט יהיה טרנד נוסף אשר יעצים את הזרם המחוספס, והוא יכתיב סוג של אמירה במהלך החורף הקרוב.
טרנדים לקים במגמה מחוספסת 2014
חול ועוד חול– טרנד ה- "liquid sand " נולד מאז שיתוף הפעולה הראשון  עם הזמרת מריה קארי.  הלקים במרקם החול הנוזלי כבשו בסערה את קצות האצבעות והפכו מהר מאוד ללהיט היסטרי.  הגימור המחוספס עם הניצוץ הנכון בתוכו, העניקו מראה מתוחכם, אבל סולידי בעולם הטיפוח והיופי במהלך השנה הנוכחית.
הטכנולוגיה הזו של OPI, מציגה לקים בטקסטורה של מאט ובתוכה משולב  כבר  ניצוץ, והמראה המתקבל הוא בעל מרקם מחוספס אך מנצנץ, ואין צורך בשכבה נוספת של כיסוי.
את ה-  Liqiud sand, השיקה לראשונה OPI כאשר כל הרעיון מאחוריו נולד בעקבות  ההשראה והצמרמורות שקיבלו  סוזי וייס פישמן, וצוות הפיתוח של OPI,  שנכחו בהופעה  של מריה קארי ונדהמו למראה עורה החלק כמו קטיפה, וקולה הייחודי, הידוע במנעדו הרחב .
ההשראה  הביאה לשיתוף פעולה  עם הזמרת, ופיתוח  טרנד "הליקוויד סנד" שמזכיר במרקמו הקטיפתי,  את עורה של מריה והצבעים הרבים בקולקציה, מסמלים  את המנעד הקולי הרחב של מריה.

לאור הצלחתו של מרקם החול הנוזלי,  ולרגל חגיגות הכריסטמס משיקה OPI  גם החורף  בשת"פ מחודש  עם מריה קארי   בקולקציה  "Holiday"- קולקציה  שתכתיב את הטרנד והצבעים,  גם השנה.  הקולקציה כוללת  18 גוונים בשני מרקמים, מתוכם  12 לקים בטקסטורה חלקה ואילו 6 צבעים במרקם ה- liquid sand.   זוהי קולקציה שמקרינה  חום, יופי, אנרגיה ורוח חיובית והיא  רק ממחישה לנו את העומק, היצירתיות והתחכום  שיש כיום גם בעולם הטיפוח.
בין הצבעים שיבלטו החורף יהיו בעיקר אדומים, בורדו, חאקי וזית, סגולים וכן  זהובים ומטאליים.  בעיקר לוק  עשיר ומגוון. בין הגוונים הנוצצים, בטקסטורת החול הנוזלי, נמצא את מדליית הזהב והארד, הברונזה וגווני פנינה ועד כסופים וכחולים.  אלו הצבעים והטקסטורות שילכו אתנו יד ביד החורף.
סוזי ויס פישמן, אומרת חד משמעית, כי החורף  נראה את ה- Liquid sand  ממשיך לצבור אוהדים, הביקוש הוא  מה שהביא  להחלטה להצעיד אותו בראש.
טרנדים לקים במגמה מחוספסת 2014
טרנד המאט- הגימור המאט יהווה  את החלק הארי במצעד הטרנדים של  חורף 2014, עד כה הוא כבש כבר את עולם הלקים בארה"ב ובאירופה. מעבר למראה המיוחד שלו, השימוש בו יאריך את חיי המניקור שעשינו, וזאת עוד מעלה מחוספסת כשלעצמה… כדי להגיש לנו את הטרנד הזה, פיתחה חברת OPI   את לק הכיסוי  ""MATTE-Top Coat
טרנד המאט העכור ישנה את כללי המשחק של עולם המניקור והשימוש בו יאפשר לנו לעצב ולהפיק מראה מאט טרנדי,  ואף לעצב אתו, מראות שונים ומשחק בהבדלי גוונים.  הוא מקנה   לציפורניים מראה חמים, אלגנטי ומסתורי. ניתן למרוח אותו לקבלת מראה דהוי על גוונים בהירים כגון שמנת.   על גוונים נוצצים הוא יפיק  מראה של ברק מסתורי, ואילו  על גוונים כהים המראה שיתקבל יהיה  חלק, עשיר  ורך  למראה.
כמו כן, גם את סגנון הפרנץ מניקור, ניתן להפיק אתו, ע"י  כיסוי חלקי של הציפורן, אם את הקצוות, או בדיוק הפוך, את הקצוות נשאיר באופן המבריק ואילו את הבסיס נמשוך בשכבת המאט. בכל מקרה, לק המאט יקנה לנו  מראה חלק מאוד ולכן חשוב למרוח אותו רק אחרי שהלק הבסיסי  התייבש לחלוטין!

טרנד הפרנץ’ באלכסון-  הפרנץ’ מניקור, אשר נכנס שוב לחיינו בעשור האחרון, וידע כל כך הרבה שינויים, טכניקות ודרכים ליישומו, מגיע השנה בצורת האלכסון. יש בו אלגנטיות וחלוקה מעניינת של הציפורן, יישומו לא תמיד פשוט, אולם הדיוק שמבצעים אותו, יקנה לך מראה של שיק אופנתי, באשר תבחרי.
אחד הטרנדים האחרונים שמציע לנו הפרנץ’ מניקור, הוא דווקא, להקהות את קצה הציפורן, בעוד החלק הרחב והבסיסי, מרוח בגוון ניוד, או שקוף.
הטרנד שמציגה OPI , הפכה את הפרנץ’ בזווית  קצת אחרת. את ביצועו ראינו  בשבוע האופנה בניו יורק,  בתצוגת האופנה של המעצבות  הולמס ויאנג, אשר בחרו לתבל את  הקולקציה עם הטרנד הנוכחי.
את הציפורניים מושכים בגוון ניוד או בהיר עד שקוף, ואילו לתיבול, מושכים פס דק בצבע כחול דיו עמוק על קצוות הציפורניים.
את הפס ממקמים לאורך כל קצה הציפורן, אולם באופן שישווה מראה אלכסוני. מצדו האחד הוא עבה ומצדו השני הוא דקיק עד בלתי נראה.  
הלוק מהמם, אופנתי וייחודי, הוא תפס מיד מקום נכבד ברשימת הטרנדים. אפשר לנסות בבית.  
טרנדים לקים במגמה מחוספסת 2014

טרנדים לקים במגמה מחוספסת 2014

טרנדים לקים במגמה מחוספסת 2014

 עמוד זה נצפה: 305 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור