חיפוש באינדקס עסקים

טיפים ועצות -טיפוח עור הפנים לגברים

פורסם מאת: RitaB בתאריך: 15 נובמבר 2021

טיפים ועצות  – טיפוח עור הפנים לגברים

לקראת יום הגבר הבינלאומי המתקיים ב- 19.11.21

מצ"ב טיפים ועצות  לטיפוח עור הפנים בקרב גברים

 באדיבות חנית נצר – מנהלת הדרכה ראשית במותג הטיפוח הניו יורקי קיל'ס

                                                                                                                    

ידוע שהרבה מהגברים הישראלים עם השנים הפנימו את חשיבות טיפוח עור הפנים ונכנסו באלגנטיות לתחום, שעד לא מזמן היה שמור לנשים בלבד.

טיפוח אינה מילה גסה בקרב המין הגברי, שלעיתים מטפח את תדמית המאצ'ו. בשנים האחרונות אנחנו רואים מגמה מתפתחת כשהגבר המודרני הופך מטופח יותר, ומסגל לעצמו שגרת טיפוח משלו.

גברים הפכו "אכפתיים" יותר לגבי המראה שלהם וזה מתבטא בתספורות ייחודיות, שימוש במוצרי שיער שונים, טרנד הזקנים (שמזמן כבר קיבל מעמד של קבע בחברה). גם עור הפנים לא נשאר מקופח, והגברים החלו לטפל גם בו.

עונת החורף המאופיינת בטמפרטורות נמוכות, גשמים ואוויר יבש, אחוזי לחות נמוכים – מאטה את קצב התחדשות התאים בעור וגורמת להתייבשות מוגברת ולעיתים אף לגירויים בעור הפנים.

טיפים ועצות -טיפוח עור הפנים לגברים

גברים V.S נשים – העור הגברי, עבה ושמן יותר מזה הנשי. לרוב הגברים יש יותר קולגן ואלסטין והם נוטים להתקמט פחות. בשל פעולת הגילוח, השלת התאים המתים מואצת הרבה יותר אצל גברים. מרקם עורם של רוב הגברים מחוספס משמעותית משל הנשים בשל שכבת עור חיצונית עבה יותר. ריבוי השערות שבעורו של הגבר גורם ליותר נקבוביות זיעה ושומן. לכן, יש צורך בתכשירים מתאימים ואפקטיביים. מסתבר שגברים נוטים לפתח קמטים סביב עיניים מהר יותר מנשים וזו הסיבה שקרם עיניים הוא אחד התכשירים המבוקשים ביותר על ידי גברים.

כמו הנשים, גם לגברים סוגים שונים של עור שמנוני, יבש ומעורב. כדי להשיג תוצאות אפקטיביות מומלץ לעשות מס' פעולות: יש לאבחן את סוג העור, כל שגרת טיפוח תתחיל בניקיון העור. מומלץ לבחור בסבון ייעודי לניקוי הפנים, במרקם ג'ל או קצף ניקוי להסרת לכלוך ועודפי שומן מבלי לפגוע בעור או לגרות אותו. מומלץ לשלב מסיכת פנים לניקוי העור והשגת מראה רענן.

לגברים שאינם מגדלים זקן – מומלץ להשקיע במוצרי גילוח ואחר גילוח טובים ואיכותיים. בשונה מנשים – זיעה, שיער פנים וגילוח או הורמונים עשויים לגרום לגברים לסבול מאקנה וגירויים בעור לאורך זמן. רצוי לרכוש אפטרשייב במרקם תחליב או ג'ל לאחר הגילוח, לתחושה מרעננת ומניעת צריבה ואדמומיות בעקבות הגילוח. חשוב למרוח את התחליב/הג'ל על פנים נקיות בתנועות עיסוי רכות עד לספיגה מלאה.

חובה להשתמש במקדם הגנה המגן מקרני UVA ומקרני UVB גם בחורף! קרני ה-UVA אחראיות על הזדקנות העור ואלרגיות בעור – קרינת השמש היא גורם מרכזי בהשפעתו על העור ומשפיעה אף יותר מאשר הגיל הכרונולוגי. קרינת השמש גורמת לסוגים שונים של סרטן, בפרט לסרטן העור ואחראית ל-90% ממצבו של העור.

טיפוח עור הפנים לגברים

מותג הטיפוח קיל'ס לגבר צילום חול

 

Kiehl's מותג הטיפוח הניו-יורקי מציע לקראת יום הגבר הבינלאומי
את סדרת הטיפוח האולטימטיבית לגבר  
Age Defender for Men

הכוללת 3 מוצרים: סרום עוצמתי, קרם לחות וקרם עיניים. 

סדרת הטיפוח מסייעת בחיזוק העור, תחושת מיצוק ומתיחה ובהפחתת מראה הקמטים.

 

Kiehl’s, מותג הטיפוח הניו יורקי, מציע לקראת יום הגבר הבינלאומי את סדרת הטיפוח לגבר Age Defender for Men הכוללת: את 3 מוצרים בסדרה סרום, קרם לחות וקרם עיניים.

 

Kiehl’s Since 1851 הוא מותג פורץ דרך בפיתוח מוצרים לטיפוח העור המותאמים ספציפית לעורם של הגברים. במשך למעלה מ-50 שנים, הכימאים של קיל'ס מזהים את האתגרים ואת הדרישות הייחודיות של עור הגברים ומעניקים את הפתרון עם סדרת הטיפוח החדשה לגבר אייג' דפנדר.

המאפיינים הייחודיים של עור הגבר כאשר הוא מתבגר. קיימים מספר הבדלים בסיסיים בפיזיולוגיה של עור הגברים כאשר הוא מתבגר בהשוואה לעור  הנשים:

גברים חווים קמטים עמוקים יותר, בעיקר במצח בעוד נשים חוות קמטים שטחיים בגיל מוקדם יותר במיוחד סביב העיניים…

עובי העור מצטמצם במהירות: מחקרים קליניים הראו ששכבות הדרמיס והאפידרמיס של הגברים עבות יותר מאלו של הנשים, הודות לריכוז וצפיפות גבוהים יותר של קולגן.  אולם, עם הגיל, חלה ירידה מהירה בעובי העור של הגברים ובגיל 50, עובי העור של נשים וגברים הופך לזהה. כאשר העור מתדלדל סביב אזור העיניים עם הגיל, הגברים מתחילים לחוות רפיון, קמטי צחוק וטבעות שחורות.

אובדן הלחות: לגברים צעירים עור מלוחח יותר והם חווים איבוד מים טרנס-אפידרמלי בעוצמה נמוכה יותר הודות לרמות קולגן גבוהות יותר. יחד עם זאת, עם הגיל, הגברים חווים עלייה מהירה באיבוד מים טרנס-אפידרמלי ובהגיעם לגיל 50 העור שלהם פחות מלוחח מעורן של הנשים.

קמטי הבעה עמוקים יותר: בעוד נשים חוות קמטים שטחיים בגיל מוקדם יותר במיוחד סביב העיניים, גברים חווים קמטים עמוקים יותר, בעיקר במצח. מסת שריר גבוהה ותנועות פנים מוגברות הם בין הגורמים התורמים לקמטים עמוקים יותר. גורם נוסף הוא רמות נמוכות יותר של שומן תת עורי (הבדל של 3 מ"מ בלחיים) הבנוי בצורה שונה מאשר אצל נשים. פחות שומן, במיוחד בלחיים, פירושו פחות ריפוד ותמיכה בעור, התורמים למראה "רזה יותר" ולקמטי הבעה עמוקים יותר.

אורח חיים: עשן סיגריות, קרני UV, וזיהום סביבתי הם אויבים נפוצים של הזדקנות העור. גברים נוטים שלא ליישם התנהגות מונעת ואינם מבצעים שגרות טיפוח הולמות. גברים משתמשים בקרם הגנה בתדירות נמוכה יותר מנשים

AGE DEFENDER POWER SERUM TREATMENT FOR MEN – סרום עוצמתי לגבר המסייע בחיזוק, בתחושת מיצוק ומתיחה ובהפחתת מראה הקמטים. מעניק את קו הגנה ראשון נגד מראה סימני גיל המופיעים בעור. עם פורמולה הכוללת תמצית ברוש, הסרום הראשון של Kiehl's לגברים בעל מרקם קליל ונספג בקלות על מנת לסייע בשיפור תחושת מיצוק של עור רפוי באופן הנראה לעין, ומסייע בהפחתת מראה הקמטים.

הסרום מכיל:

  • תמצית ברוש שמקורה בסביבה בראשיתית ומוגנת באיי ראוניון (האוקיינוס ההודי), התמצית מעובדת במדרונות ההרים בגובה של 1,500 מטרים. בפורמולה שימוש התמצית הוא לטובת חיזוק העור והענקת יכולת להתאושש ולהתחדש.
  • תערובת של פרוטאינים שעברו הידרוליזציה, המופקים מסויה ואורז, נספגת בקלות בעור ומעניקה הגנה ולחות עדינה. בפורמולה, תערובת הפרוטאינים מסייעת למצק את העור ולשפר את האלסטיות שלו.
  • אדנוזין – מצוי באופן טבעי בעור, מופק מתסיסה של שמרים, וידוע ביכולתו לסייע להפחתת קמטים וקמטוטים.

הוראות השימוש: יש למרוח כמות קטנה מהמוצר באופן אחיד מדי בוקר ו/או ערב על עור פנים נקי או מגולח לפני קרם הלחות.

 

AGE DEFENDER MOISTURIZER TREATMENT FOR MEN – קרם לחות לגבר. קרם לחות לגבר המסייע בתחושת מיצוק ומתיחה ובהפחתת מראה הקמטים. קרם לחות אנטי אייג'ינג בעל פעולה כפולה, הוכח קלינית כמסייע בתחושת מתיחת העור ובהענקת תחושת מיצוק תוך צמצום מראה קמטים וקמטוטים באופן הנראה לעין. הקרם מסיר בעדינות תאי עור מתים  ומעניק לעור תחושה חלקה יותר. הקרם פותח במיוחד לעור עבה ומחוספס יותר של הגברים, מבצע פילינג עדין ומסיר בעדינות את תאי העור המתים.

מכיל תמצית זרעי פשתן בשילוב קפאין וחלבון סויה, אייג' דיפנדר מסייע בשיפור תחושת הגמישות והמיצוק  תוך שיפור עמידות העור באופן הנראה לעין למראה חיוני וצעיר יותר

הוראות שימוש: יש למרוח מדי בוקר ו/או ערב על עור פנים וצוואר נקיים ובהתאם לצורך.

AGE DEFENDER EYE REPAIR – קרם עיניים לגבר. קרם עיניים המסייע בתחושת הרמה, צמצום הפחתת מראה הקמטים והפחתת מראה עיגולים שחורים  הקרם מסייע בתיקון מראה העור המתבגר באזור סביב העיניים. מסייע בהענקת תחושת מיצוק עור רפוי סביב העיניים, בהפחתת מראה קמטי המניפה באופן הנראה לעין ומעניק מראה חלק וצעיר יותר.

הפורמולה הרב תועלתית מכילה תמצית זרעי שיפון, מסייעת "לחזק" את מראה העור סביב העיניים ולהעניק לו מראה נמרץ באופן ניכר ומתגברת את כוח ההתאוששות של העור באזור סביב העיניים.

הוראות השימוש: מומלץ לשימוש מדי בוקר ו/או ערב על עור נקי באזור שמסביב לעיניים.

טיפוח עור הפנים לגברים

קיל'ס סדרת טיפוח אייג" דיפנדר לגבר צילום חול

הנזקים הנגרמים לעור כתוצאה מהשמש כוללים, בין היתר, הרס של סיבי קולגן – החלבון שאחראי על מיצוק העור והמראה המתוח. גם גברים חייבים להכניס לשגרת יומם שימוש במסנן קרינה בכל אחד מימות השנה (חורף כמו קיץ).

שתייה ותזונה נכונה – שתיית קפה רבה גורמת לכיווץ כלי דם והתייבשות העור. לכן, מומלץ להפחית את כמות הקפה ולהחליף חלק מכוסות הקפה בחליטה, תה או מרק. מומלץ להקפיד על אכילת ירקות, ירקות כתומים, שקדים ואגוזים, אבוקדו ודגי ים כמו טונה או סלמון יספקו לעור ויטמינים וחומצות שומן כמו אומגה 3 החיוניים לשמירה על גמישות ולחות העור.

יש דבר כזה יותר מידי קרם לחות! מורח כמות  גדולה של קרם לחות  יום יום כדי שהעור יספוג יותר וייראה טוב? חשוב לדעת שעור הפנים מסוגל לקלוט כמות קטנה בלבד של קרם לחות והעודפים שלא יספגו, עלולים להכביד ולסתום את הנקבוביות. יש למרוח כמות קטנה של קרם לחות באזורים תחומים – מצח, לחיים, אף סנטר וצוואר – מדי בוקר וערב.

מומלץ לעשות אבחון עור (ניתן לעשות חינם בסניף קיל'ס שבקניון רמת אביב באמצעות המכשיר החדשני – "דרמה רידר") ולהתאים את התכשירים למצב עור הפנים ולעונה הנוכחית. הרבה מהגברים מגיעים עם עור שמן ומחפשים מוצר להסרת עודפי השומן. לאחר בדיקה, אנו מוצאים כי אחוזי הלחות הנמוכים בעור הפנים גורמים לגוף לייצר אקסטרה שומן שיהווה שכבת מגן מפני התאדות הנוזלים הטבעיים של העור. במקרה כזה, נמליץ על לחות עמוקה במרקם קליל ושימוש במוצרים המכילים סרמידים שיסייעו בשיקום מחסום ההגנה הטבעי של העור, וישאירו את הלחות הרצויה בתוך תאי העור.

בחורף, חשוב לשלב יותר מסיכות לחות והזנה לעור הפנים וכמובן סרום! הסרום מעבר להיותו נותן "בוסט", מסייע להוליך בצורה טובה יותר את המוצרים הבאים אחריו והופך אותם לאפקטיבים יותר.

בנוסף מומלץ לשלב גם תמציות שמנים יבשים לאיזון  והחייאת עור הפנים.

אזור העיניים – הוא האזור הראשון שמתחיל להראות סימני הזדקנות, זהו אזור פעיל מאוד מבחינת שרירים, כולנו שמענו על "קמטי צחוק" או "קמטי הבעה". העור מסביב לעין דק יותר ואינו מפריש שומן, לכן החשיבות של קרם העיניים היא רבה! אזור העיניים "דורש" הזנה אינטנסיבית וטיפול במראה קמטים וקמטוטים יחד עם טיפול בכהויות ונפיחויות השכיחות באזור זה.

 עמוד זה נצפה: 264 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור