חיפוש באינדקס עסקים

חוזרים לשינקין

פורסם מאת: בתאריך: 25 נובמבר 2012

שינקין חוזר - אירוע פתיחת רחוב שינקין המחודש ביום שישי הקרוב. צילום: אסף עיניביום שישי, 30 בנובמבר 2012, בשעות 11:00 – 15:00, תקיים עיריית תל-אביב-יפו אירוע לחנוכתו של רחוב שינקין המחודש. במרכז האירוע תתקיים תצוגת אופנת רחוב בהצדעה לאופנה של שינקין על הבימה הגדולה ביותר בישראל, באורך 60 מטרים. תצוגת האופנה תיערך בשני סבבים, בני 40 דקות, במהלכן יציגו בתי האופנה של שינקין בין 3 ל-5 מערכות לבוש.  התצוגה בהשתתפות: מעצבי שינקין, בוגרי האקדמיות לעיצוב ויותר מ- 20 דוגמנים ודוגמניות. איפור: בית הספר לאיפור עדה לזורגן ועיצוב שיער אבי פדידה.

"אחרי חודשי עבודה מרובים, סוף סוף פונו המחסומים, הדחפורים ושקי החול מרחוב שינקין בתל אביב והסתיים לו השיפוץ של הרחוב המיתולוגי שעתה יותר מתמיד מותאם לשוטטות עם אוריינטציה ברורה לאופנה ובוטיקים. כביש האספלט הוחלף בלבנים משתלבות המשוות לרחוב תחושה של מדרחוב, המדרכות המתפוררות שופצו ונוקו וכעת הן רחבות ופתוחות לקבל את אלפי המבקרים של שישי בצהריים.  "דיזנגוף יוצר", מאגף התרבות והאומנויות של עיריית תל אביב יפו בחרה להחזיר עטרה ליושנה ולקיים את "חוזרים לשינקין" – אירוע הפתיחה של הרחוב המחודש, ברחוב החשוב שאנו רואים בו פוטנציאל אדיר להיות מרכז של תרבות, תיירות ומסחר", אמרה ידידה בר צבי, המפיקה והמנהלת האומנותית של האירוע.

בתוכנית האמנותית: הופעות של להקת טרי פויזן ׀ מונטי-פיורי ׀ תזמורת התהלוכה בלקן במחסן ׀ מופעי רחוב ׀ עמדת תיקלוט של "קול הקמפוס" 106FM בניצוחם של "רדיו טריפ", "תל-אביב סול קלאב" ומיטב שדרני התחנה ׀ משחקי רחוב בתלת מימד ׀ קיר גרפיטי ׀ סיקור ישיר של האירוע בשידור חי ברדיו תל אביב 102 FM ועוד.

שינקין חוזר - אירוע פתיחת רחוב שינקין המחודש ביום שישי הקרוב. צילום: אסף עיני

שינקין חוזר - אירוע פתיחת רחוב שינקין המחודש ביום שישי הקרוב. צילום: אסף עיני
שינקין חוזר – אירוע פתיחת רחוב שינקין המחודש ביום שישי הקרוב. צילום: אסף עיניעמוד זה נצפה: 324 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור