חיפוש באינדקס עסקים

ה IT GIRL החדשה מאוסטרליה – איך היא נראית?

פורסם מאת: RitaB בתאריך: 18 אוקטובר 2022

ה IT GIRL החדשה מאוסטרליה – איך היא נראית?

ה IT GIRL החדשה מתאפיינת במראה מקצועי מדויק, כי סקסיות היא בעיני המתבונן בלבד – מצהירה מיקלה ג'ייד ריילי, מעצבת השיער האוסטרלית המתמחה בצבעי שיער ונחשבת למובילת טרנדים בינלאומיים.

המשיכה המינית שלי, מה שהיא תהיה, לא חייבת להיות ברורה… אפילו לי עצמי.
בקולקציה IT Girl מיקלה חוקרת את האבולוציה של סקס ויופי. "קולקציית ה-IT Girl משקפת את המשיכה שהייתה הקריטריונים הבסיסיים של פלייבוי לדוגמניות בימי הזוהר שלה", אמרה מייקלה. בהמשך לכך, התסרוקות נוצרות בהשראת סמלי המין הנשיים הגדולים של המאה ה-20, מעודדות את המהפכה המינית, ממציאות מחדש את הפיתוי והקוקטיות האופייניות לתקופה.
"התסרוקות שואבות ממראות מפורסמים שאפיינו את מרילין מונרו, פארה פאוסט, פמלה אנדרסון, אנה ניקול סמית', שרון טייט, מדונה, כריסטי ברינקלי, אליזבת טיילור ובריג'ט בארדו", אמרה מייקלה. "אלה הנשים שהשפיעו עלי בקולקציה הזו." "

'איך הגענו לסקסיות של היום?'
"סמלי המין שבחרתי משנות ה-50 עד ה-90 היו שונים ממשפיעניות ואלילות של היום, שהן יותר אסרטיביות ובטוחות מבחינה מינית.
'אז מה היה שונה אז?'
"בעבר, סגנונות רבים נוצרו עם סטים של רולר וספריי לשיער, אבל היום יש עוד כל כך הרבה כלים בהישג יד שמפתחים את המראות האלה לאופנה עדכנית יותר וידידותית לסלון. הקולקציה הזו מוסיפה צבע, נפח ומרקם עכשוויים וממשיכה את מצב הרוח הכיפי והפלרטטני", אמרה.
"בניתי את הקולקציה הזו על ידי לימוד המראה הפופולרי כרגע ברשתות החברתיות וכל המראות האלה חוזרים, עבור חלקם הם לא ממש עזבו… ועדיין להם פרשנות משלי".

CREDITS

Collection: IT Girl (Part 1)

Hairstylist & Colourist: Mikelah-Jayde Riley

Salon: Mikelah-Jayde Studio @mikelah_jayde_studio

Photographer: Meiji Nguyen

Make-Up Artist: Nadia Duca

Stylist: Juvelle Behrendorff
עמוד זה נצפה: 317 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור