חיפוש באינדקס עסקים

השקת מותג התכשיטים TOUS בבית שגריר ספרד

פורסם מאת: barosh בתאריך: 21 מרץ 2012

שגריר ספרד בישראל, אלברו אירנזו, אירח אתמול בערב את בעלי המותג TOUS – רוזה סאלוואדור טואוס, ואת מנכ"ל אלפא תכשיטים, רונן שמיר.

הזוג טואוס שהגיעו לארץ במיוחד לרגל השקת החנות הראשונה בישראל, הגיעו להתארח באירוע קוקטייל יוקרתי שנערך בביתו של השגריר, עם סלבריטאים רבים שהגיעו להציץ בקולקציה החדשה:
סיוון קליין, שנבחרה לערב אחד להיות הפרזנטורית של רשת התכשיטים ודגמנה את קולקציית התכשיטים. קליין התאהבה בסמל המוכר של המותג, הדובי, והסתובבה כמעט כל הערב בדובי גדול מעץ.

קובי פרץ הגיע ביחד עם אשתו ענבל, אירית רחמים הגיעה עם חברות לחגוג את הרווקות אחרי שאת הבוקר פתחה בבית הדין הרבני עם החתימה הסופים על הסכם הגירושין.

אביהו שבת הגיע עם החברה הצמודה ובילה את הערב על הבר עם מייקל הרפז. עמיר גולדברגהשקת מותג התכשיטים TOUS בבית שגריר ספרד וילנה ראלף הגיעו לפרגן והמשיכו כל אחד בנפרד לחתונה אחרת. שביט ויזל הגיעו עם חברות ביחד עם דנה גורצקי והחבר ומאיה מהתוכנית שלוש. פנינה טורנה ובעלה, שחקני מכבי ת"א בכדורגל ניבאלדו ורוברטו קולאוטי, שני יצהרי, ג’וש, חיים צינוביץ’, עינת שרוף ולורן זה פז מודחת זה ווייס הטרייה, החליפו שמפניות על הבר. דני שטג שהגיע ביחד עם אשתו, קארדן דנסקי, שרית בירן ועוד.

השקת מותג התכשיטים TOUS בבית שגריר ספרד

השקת מותג התכשיטים TOUS בבית שגריר ספרד

אירוע השקת המותג TOUS מבית אלפא תכשיטים.
צילום: שוקה כהןעמוד זה נצפה: 516 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור