חיפוש באינדקס עסקים

השטיח האדום של M.A.C

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 אוקטובר 2009

חברת האיפור M.A.C אירחה לאירוע בסגנון "השטיח האדום" את גרגורי ארלט מאמני האיפור הבכירים של M.A.C שאיפר את הסלבריטאיות הישראליות על השטיח האדום. אורן רווח מנכ"ל קבוצת החברות אסתי לאודר ישראל ואלי גיספאן, מנכ"ל מותג M.A.C ישראל יחד עם בכירי אמני האיפור של החברה אירחו את גרגורי ארלט (מאפר באופן קבוע כוכבות כגון: ויקטוריה בקהאם, פמלה אנדרסון, קים קטרל, מיני דרייבר, פראן דרשר ועוד),שורדות איפור - הדס ואביטל מהישרדות הפיליפינים מחמשת אמני האיפור המובילים של M.A.C בעולם, שהגיע היישר מלוס אנג’לס כדי לאפר את הסלבריטאיות הישראליות על השטיח האדום ב"קומה הרביעית". גרגורי ארלט הציג על השטיח האדום שנמתח לאורך "הקומה הרביעית" את הסלבריטאיות הישראליות: אביטל דיקר, שרון איילון ומיקי ממון במראות איפור הלקוחים היישר מטקסי האוסקר, האמי והגולדן גלוב בהוליווד.
היו באירוע: עדי הימלבלוי, מיקי בוגנים, הדוגמנית והשחקנית העולה אור גרוסמן, אלון ליבנה, ניצה שאול, דני שטג, אוולין הגואל, אליענה מהמירוץ למליון, מירית וקנין, השחקנים אלברט אילוז ואורי גבריאל, אמני הדראג קיי לונג ועושרי אריה, עדי רודניצקי מלכת היופי, חיים צינוביץ’, דיווה חתמי גולדווסר, הדוגמניות ויקטוריה קצמן ואלה משקאוצן, טל מן, ענת הראל וכדורסלן העבר דורון ג’מצ’י שהגיע עם בנותיו.
עוד הגיעו: הדס מהישרדות הגיעה עם חברה וסיפרה שההצלחה נפלה עליה בבום והיא כל הזמן נאלצת לבקש חופשות מהבנק בו היא עובדת כדי להגיע לאירועים. בנוסף הגיעו כל כוכבות "הישרדות הפיליפינים": אורי, ליעד, אביטל, מיטל, אינה, נועה, יעל וריקי. מעיין פורטר מהישרדות 2 סיפרה כי היא בעיצומן של עבודות על מופע ילדים חדש שיעלה בחנוכה. לאירוע הופיע חובי סטאר עם בן זוגו שאת קשריו האישיים עמו חשף רק לאחר סיום "כוכב נולד". משי חוג’ה שהגיעה גם היא, סיפרה כי החליטה לעשות הסבת מקצוע והיא מתחילה ללמוד משחק אוטוטו באוניברסיטת תל אביב. אנשי העסקים שנכחו באירוע: רוני שטן, דני לוזון סמנכ"ל הסחר של סופר פארם, אלון קסטיאל, מצדה זאבי, עו"ד ברוריה לקנר, המעצבת גלית לוי, המעצבת הראשית של הוניגמן – ירדנה זיו, בת שבע בובליל, ליטל קלמנסון עם גלית יצפאן, ועוד.

אמני איפור - גרגורי ארלט ומיקי בוגנים

רוצה להיות שחקנית - משי חוג’ה וגרגורי ארלט.

השטיח האדום של M.A.C - עדי הימלבלוי וגרגורי ארלט. צילום: ערן לם.
השטיח האדום של M.A.C – עדי הימלבלוי וגרגורי ארלט. צילום: ערן לם.עמוד זה נצפה: 424 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור