חיפוש באינדקס עסקים

הפתרון היעיל לקיץ חם ולח ללא זיעה

פורסם מאת: RitaB בתאריך: 2 מאי 2021

הפתרון היעיל לקיץ חם ולח ללא זיעה

מותג הדרמו קוסמטיקה VICHY וישי מציע, מגוון פתרונות לקיץ נטול ריחות לא נעימים.

וגם טיפים ועצות איך לבחור את הדאודורנט המתאים לך, ולהימנע ממזונות המאיצים את הפרשת הזיעה ועלולים להחריף את הריח ועוד.

באדיבות ד"ר להבית אקרמן מומחית לרפואת עור ויועצת מדעית למותג וישי

 

מותג הדרמו–קוסמטיקה וישי, מציע לכן ולכם סדרת דאודורנטים המבטיחים יעילות ארוכת טווח תוך שמירה על עור עדין.

ד"ר אקרמן מומחית לרפואת עור ויועצת מדעית למותג וישי: "הלחץ הוא המפעיל העיקרי של ההזעה המוגברת ושל המעגל החוזר הנלווה אליו: ככל שמזיעים יותר כך חשים יותר אי-נוחות, וככל שחשים יותר לחץ ואי-נוחות ההזעה מתגברת. מצב זה נגרם בשל גירוי יתר של מערכת העצבים הסימפטית ומוגבלת לאזורים של בית השחי וכפות הידיים והרגליים."

מומחי המותג וישי רכזו מספר  טיפים ועצות כיצד  לבחור נכון את האחד:

הפתרון היעיל לקיץ חם ולח ללא זיעה

דאורדורנט ספריי לגבר עד 72 שעות צילום יחצ

ריח רע בבית השחי לרוב נובע מהתרבות חיידקית בבית השחי. בעונה הזו כולנו מתחילים להזיע ומחפשים את הדאודורנט הפלאים שיעזור לנו להפסיק להזיע. הזעה הינה תהליך טבעי ותקין שבו הגוף מקרר את עצמו וזה עוזר לו לשמור על טמפרטורה תקינה של האיברים הפנימיים.

 • דאודורנט שאינו מתאים לך עשוי לגרות את העור ויכול לגרום לפריחה וגרד, כלומר מצד אחד זה צריך להכיל מרכיבים פעילים ומצד שני כאלה שלא יגרו את העור. ויגן עלינו לשעות רבות במהלך היום.
 • חשוב להתאים את סוג הדאודורנט לאופי הפעילות שלנו. מי שנמצא הרבה בחוץ ובמקום חם כדאי לבחור דאודורנט אשר ייתן הגנה לטווח ארוך.
 • חשוב לבחור תכשיר שאינו מלכלך את הבגד ומותיר שכבה לבנה נוקשה באזור בית השחי.
 • למי שיש עור רגיש מומלץ להשתמש בדאודורנט ללא מלחי אלומניום וללא פרבנים (דאודורנט מינרל של וישי) אשר יכולים לגרות את העור ולגרום לפריחה.
 • אלכוהול מגרה ומייבש את העור ולכן, מי שיש לו עור רגיש עדיף תכשיר ללא אלכוהול.
 • מומלץ לבדוק שהדאודורנט מכיל מרכיבים אנטיבקטראיילים – כאשר יש פחות חיידקים באזור זה יתרום להפחתה בריח הלא נעים מבית השחי.
 • לפני שימוש בדאודורנט יש לשטוף את האזור עם מים וסבון ולייבש היטב.

סדרת הדאודורנטים המוצעים:

דאודורנט רול-און תכשיר אנטי-פרספירנט יעיל עד 48 שעות. ללא סימנים לבנים וכתמים צהובים מסייע בהגנה על הבגדים מפני התקשחות הבד מתאים לעור רגיש. דאודורנט ספריי אנטי-פרספירנט יעיל עד 48 שעות. דאודורנט רול-און אנטי-פרספירנט לעור רגיש ולאחר הסרת שיער ללא בישום וללא אלכוהול. דאודורנט רול-און מינרלי ללא מלחי אלומיניום, נטרול ריח זיעה עד 48 שעות. מעניק תחושת רעננות, ללא אלכוהול. סטרס רזיסט, דאודורנט אנטי-פרספירנט רול-און נגד הזעה מוגברת גם כתוצאה ממתח או מלחץ, יעילות עד 72 שעות. דאודורנט רול-און לטיפול ממוקד בהזעה עד 48 שעות, אינו משאיר סימנים לבנים, מסייע בהגנה על הבגדים מפני סימנים צהובים והתקשחות הבגד. דאודורנט רול-און ללא אלומיניום ומלחים למגע יבש יעילות עד 24 שעות. דאודורנט אנטי-פרספירנט רול-און אינו משאיר סימנים לבנים עד 72 שעות. דאודורנט רול-און לגבר אנטי-פרספירנט יעיל עד 72 שעות. דאודורנט ספריי לגבר אנטי פרספירנט יעיל עד 72 שעות. עם עוצמת

הפתרון היעיל לקיץ חם ולח ללא זיעה

וישי דאורדורנט רול און נגד הזעה מוגברת יעיל עד 72 שעות צילום יחצ

פיזור משולשת המשלב אפילקטור עם פעולה מדויקת המעניק הגנה גבוהה, מונע ריח רע, אינו מכיל אלכוהול ואינו משאיר סימנים לבנים.

כל מוצרי הטיפוח של וישי מכילים את המים הטרמליים ממעיינות וישי, רכיב הליבה במוצרי המותג. המים עשירים ב- 15 מינרלים טבעיים המסייעים בחיזוק שכבת ההגנה הטבעית של העור מפני מפגעים חיצוניים ובשמירה על מראה עור בריא.

ההבטחות של VICHY

 • המוצרים אינם מכילים פראבן.
 • יעילות מוכחת בבדיקות קליניות.
 • ייצור על פי התקנים הקפדניים של התעשייה הדרמו-קוסמטית.
 • המוצרים מכילים מים טרמליים ממעיינות וישי, המסייעים בחיזוק והרגעת העור.\

 עמוד זה נצפה: 516 פעמים