חיפוש באינדקס עסקים

הסרת שיער פנים לנשים ב-SHR

פורסם מאת: barosh בתאריך: 23 מרץ 2011

סקר שנערך לאחרונה מציג שלמעלה מ-25% מהנשים בארץ מסירות שיער מהפנים וזאת עובדה.
למעשה, יש יותר מ-25% נשים שמסירות שיער פנים, וזאת מכיוון שחלק מהנשים שהשתתפו בסקר לא רצו לחשוף את ההתמודדות היומיומית שלהן עם שיער פנים מיותר.
אחרי הכל אנו בחיים בעולם של סטיגמות וסטנדרטים הקובע שנשים חייבות להיות בעלות עור פנים חלק ונקי משיער.

כנשים מטבע הדברים אין אנו יכולות להראות עם שפם, פאות לחיים או זקנקן, לכן נשים מעדיפות להישבע שהן נולדו ללא שיער מיותר על הפנים מאשר לספר שהן נאבקות עם השיער הזה מדי יום.
אחרי שחשפנו את האמת וניפצנו את המיתוס ואפילו את תוצאות הסקר שנעשה, כדאי לגעת בנושא הסרת שיער פנים לנשים, השיטות, הבחירה בשיטה הנכונה, יתרונות וחסרונות. כמובן שתמיד קיימות השיטות הביתית הזולות להסרת שיער פנים לנשים.
בין השיטות האלה נפוצות השעווה, החוט, הפינצטה. הבעיה עם כל אחת מהשיטות האלה היא שהתוצאות אינן לטווח ארוך, כך שיש לחזור שוב ושוב על הטיפול בתדירות גבוהה, לעיתים אפילו אחת לשבוע.
חסרון נוסף הוא הכאב. שיטות אלה מכאיבות ממש. לכל אלה יש להוסיף היתכנות של היווצרות תופעות לוואי בעור, אדמומיות, גירוי, נפיחות, פצעונים וכדומה היא גבוהה.
שיטות ביתיות נוספות הן קרמים ומשחות להסרת שיער. קרמים אלה אינן שונים בפעילותם מגילוח. הם ממיסים את השיער מעל לפני העור כך שתוך יומיים שלושה יש שוב שיער מיותר שצריך להסיר. מגע אימה אינסופי של מאבק בשיער המיותר.
לעומת הדרכים להסרת שיער פנים אצל נשים שציונו עד כה, ישנן השיטות להסרת שיער לצמיתות הנעות בטווח שבין הסרת השיער בלייזר לבין הסרת שיער בטכנולוגיית SHR. למרות שהשיטות משיגות את אותה תוצאה, פגיעה ממוקדת בזקיק השערה המצמיח את השערות, השיטות שונות בתכלית השינוי זו מזו בכל הקשור לנוחות הטיפול, רמת הכאב וההגבלות החלות על המטופלת בתקופת הטיפול. טכנולוגיית SHR להסרת שיער לצמיתות מתאימה במיוחד להסרת שיער פנים, מכמה סיבות:

  1. כשעוברים טיפולים להסרת שיער פנים ב-SHR אין צורך להימנע מחשיפה לשמש. הפנים הן חלק שכמעט בלתי אפשרי להסתירו מפני השמש.
  2. הסרת שיער בשיטת SHR אינה מכאיבה, אינה מגרה את העור, אינה יוצרת תופעות לוואי. הפנים הם החלק החשוף ביותר שלנו ואנו כמובן רוצות להיראות הכי טוב שאפשר, לכן אדמומיות, גירוי בעור פצעונים וכתמים מכוערים לא באים בחשבון כתופעת לוואי של טיפולים להסרת שיער.

אם עד כה התמודדת עם שיער פנים מיותר, עם הסרת שפם, הסרת שיער באזור פאות החיים או הסרת שיער מהסנטר והצוואר. יש עבורך פתרון אמיתי – הסרת שיער פנים לנשים בשיטת SHR.

הסרת שיער פנים לנשים ב-SHR.
באדיבות: דליה לביא – קוסמטיקאית פרא-רפואית- -פייס לוק   קליניקה לאסתטיקה.עמוד זה נצפה: 379 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור