חיפוש באינדקס עסקים

המהדורה הדיגיטלית הראשונה של מגזין "הדליין"

פורסם מאת: בתאריך: 27 אוגוסט 2013

 שלום לקוראינו ,לקוחותינו וגולשינו הנאמנים לנו מזה כעשור

בבואי לרשום את דבריי אלו אוחזת בי התרגשות עצומה על השקת הגליון הדיגיטלי הראשון של מגזין הדליין והפיכתו לאפליקציה הראשונה בישראל של מגזין שיער מקצועי .

אנו בחברת בראש פרסום ושיווק בע"מ פועלים כל העת להביא אתכם אל קדמת הבמה הטכנולוגית העדכנית ביותר . מתחילת שנה המהדורות הדיגיטליות של גליונות הדליין הקודמים הביאו כ- 400000 צפיות דרך מכשירי הסלולר  השונים והגולשים הצביעו בידיים שהזמינות שלהם דרך הסמארטפון הינה כל העת.

העולם משתנה בקצב מהיר והדברים שרשמתי היום עד ליציאתו של המגזין הדיגיטלי יועצמו וישתדרגו .

מערכת הדליין תמיד נמצאת עם היד על הדופק ודואגת לעדכן אתכם 24/7 דרך אתר האינטרנט של העיתון www.headline-israel.co.il   ודרך פורטל היופי הישראלי " בראש " בכל החדשות , החידושים,העדכונים,המוצרים החדשים, ובכל מה שקורה סביב תעשיית השיער והיופי בישראל.

השנה נערכו אירועים עצומים על ידי החברות בישראל מתוך מטרה של שיפור המקצועיות של מעצבי השיער , ובניית סדרות של מוצרי טיפוח חדשים  וצבעי שיער מהפכניים.

הגליון הראשון מביא לכם את שלל המוצרים המקצועיים והחדשות האחרונות , המגזין יעסוק בעולם הפייסבוק המקצועי , ובחשיבות של הנוכחות האינטרנטית לכם כבעלי עסקים . והמשמעות של החשיפה המיידית ללקוח הפוטנציאל.העולם חי וניזון מסיפוקים מיידיים וכל מי שצריך משהו רוצה לקבל את התוצאה במיידית ושם אתם חייבים להיות  בזמן אמת. כל עסק חייב שתהיה לו נוכחות אינטרנטית.

אני רוצה לאחל לכם חג שמח ושנה טובה ומתוקה וגמר חתימה טובה והשנה החדשה  תביא איתה לכם את הברכה וההצלחה  שאתם מייחלים לה אנו נהיה שם בשבילכם  תמיד, טובים יותר ,מקצועיים יותר. והכי חשוב אל תתפשרו על מקצוענות זוהי הדרך להצליח.

הרבה אושר .אהבה.ובריאות. מכל מערכת קבוצת בראש פרסום ושיווק.

שלכם לקיץ  של יופי והנאה .

דוד בלחנס

מנכ"ל ובעלים קבוצת בראש פרסום ושיווק בע"מ.
לצפיה במגזין נא ללחוץ על התמונההמהדורה הדיגיטלית הראשונה של  מגזין "הדליין"עמוד זה נצפה: 280 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור