חיפוש באינדקס עסקים

הלחמת שיער בקרטין: השיטה, היתרונות והייחודיות!

פורסם מאת: בתאריך: 20 אוקטובר 2015

גם את בעלת שיער דליל ורוצה להכין את שיערך לחורף? כיום, בעלות שיער דליל יכולות ליהנות מפיתרון אולטימטיבי המעניק שיער מלא בנפח לאורך זמן – על ידי תוספות שיער שאותם ניתן לחבר באמצעות הלחמת שיער בקרטין. 

 
על מנת לאפשר לך את מלוא המידע בנוגע להחלמת שיער בקראטין פנינו לחמודי, מומחה לתוספות שיער בעכו ובעל הסלון Hair Beauty: "כן, גם אנחנו, מעצבי השיער, עדים לכך שבשנים האחרונות ישנן המון שיטות להרכבת תוספות השיער או שזירתן, עד שלפעמים קשה להחליט. אני כאן כדי להמליץ לכן על שיטה אחת בטוחה ויעילה מאוד לחיבור תוספות שיער – הלחמת שיער בקרטין. 
 
הלחמת שיער בקרטין היא אחת מן השיטות החדשות לחיבור תוספות שיער. השיטה מבוססת על הלחמת שיער קרה באמצעות מכשיר "אולטרא סוני". הלחמת השיער בקרטין יכולה להתבצע באחת משתי דרכים: הלחמה באמצעות מכונת לייזר שהיא ההלחמה הקרה או לחילופין, הלחמה באמצעות "אינפרא לייט" שהיא שיטת הלחמה קרה או חמה – תלוי בדרישות ובמצב השיער של הלקוחה. 
שתי הדרכים הללו משיגות לבסוף את אותה התוצאה, אך עם זאת, ישנם הבדלים מהותיים ביניהן ולכן, סוג הטיפול שנבחר יהיה בהתאם לסוג השיער."
 
הלחמת שיער בקרטין - הייר ביוטי
 
הלחמת שיער בקרטין: כיצד עובדת השיטה? 
 
להלחמת שיער בקרטין מספר שלבים שיש לבצע אותם במיומנות. בעת החפיפה, כשהשיער רטוב, חיבור הקרטין מתנהג ממש כמו השיער הטבעי של הלקוחה – מתפשט מעט וכשמתייבש חוזר למצבו הטבעי. לכן, הלחמת שיער בקרטין מבטיחה עידון של תוספות השיער לצד אחיזה חזקה ומבלי לפגוע כהוא זה בשיער שלך. גם מספר חודשים לאחר הטיפול, חיבור הקרטין יהיה באותו המצב שבו היה ביום הראשון להלחמה, וכך גם יישאר עד שתגיעי לסלון לחידוש. 
 
חמודי וצוות סלון "Hair Beauty" עוסקים במלאכת חיבור תוספות שיער לנשות עכו והצפון כבר שנים רבות. הם דואגים שהלקוחות יפיקו את המיטב מן השרות המקצועי, משיער איכותי והכי חשוב מחיבורים זעירים ובטוחים שאינם מזיקים לשיער כמו הלחמת שיער בקרטין. חיבורי הקרטין של Hair Beauty תוכננו כך שיעמדו בתנאים קיצוניים כגון חום גבוה, מים ועל כן, מדובר בחיבורים איכותיים ו-100% טבעיים המקנים ללקוחה מראה שיער מושלם!
 
סלון Hair Beauty עסוקים בלהגשים לך חלום – בואי עוד היום לפגישת ייעוץ ואבחון השיער לפני הלחמת שיער בקרטין


עמוד זה נצפה: 464 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור