ההצלחה הבינלאומית נחתה בישראל: SOFWAVE™

פורסם מאת: RitaB בתאריך: 26 אוקטובר 2022

ההצלחה הבינלאומית נחתה בישראל: SOFWAVE™

המכשיר לטיפול בקמטים שצבר פרסים בינלאומיים יוקרתיים הושק בישראל בכנס אסתטיקה בינלאומי:

 

 מכשיר חדשני להרמת גבות וסנטר, ומיצוק עור הפנים

והצוואר בטיפול אחד בלבד

 

SOFWAVE (סופוויב), חברה ישראלית המייצרת מכשור רפואי לטיפול בקמטים, חידוש, מיצוק ושיפור עור הפנים והצוואר, פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך בעולם הרפואה האסתטית, השיקה לראשונה בישראל את המכשיר החדשני שהושק לראשונה בארה"ב בדצמבר 2019 ומאז הספיק לזכות באהדת מובילי הדעה והרופאים המומחים מהתחום.

 

מכשיר אולטרסאונד סופוויב צילום יחצ

מטרת המכשיר החדש למצק את עור הפנים והצוואר, להרים את הגבות והסנטר, לשפר את נראות העור בפרוצדורה לא פולשנית,  בטיפול אחד בלבד!  וללא זמן החלמה נדרש.

 

טכנולוגיית האנטי-אייג'ינג של המכשיר  SUPERB™ – Synchronous Ultrasound Parallel Beam מבוססת קרני אולטרסאונד ומאושרת ע"י ה-FDA למיצוק עור הפנים והצוואר, ולהרמת הגבות והסנטר, היא פרי פיתוחה של חברת סופווייב הישראלית.

המכשיר הספיק לצבור פרסים בינלאומיים יוקרתיים, בניהם: COSMOPOLITAN, ELLE, NEWBEAUTY, Shape,

והכרה מרופאים מומחים בינלאומיים שמשתמשים בו לטיפול בקמטים ולהרמת גבות וצוואר. המכשיר הוצג  לראשונה בכנס הבינלאומי לרפואה אסתטית והאנטי-אייג'ינג שנערך בתל אביב,  במסגרתו נחשפו רופאים בעלי שם בתחום האסתטיקה ומומחים מארה"ב אשר משתמשים במכשיר כבר למעלה משנה.

 

המכשיר החדש פועל על אנרגיית אולטרסאונד העוברת במדויק דרך שכבת העור החיצונית, מחממת בטמפרטורה הנכונה ביותר את רקמת העור במרכז הדרמיס, בעומק 1.5 מ"מ ובכך מונעת פגיעה ברקמות שומן, עצבים וכלי דם.

 

איזורי הטיפול בדרמיס נחשפים לפולסי אולטראסאונד בעוצמה גבוהה, אשר מחממים את איזורי הטיפול לטמפ' של  65-70C  ͦ. חימום מבוקר זה מייצר סטימולציה יעילה הגורמת לעור לייצר כמויות משמעותיות של קולגן ואלסטין כשהתוצאה הסופית היא מיצוק והידוק העור, הסרת קמטים, הרמת גבות וצוואר ועיצוב קו הסנטר. במקביל מנגנון הקירור המשולב במכשיר, הנקרא SOFCOOL™, מגן על שכבת העור העליונה ומבטיח שלא ייגרם נזק לשכבה החיצונית של העור. שילוב ייחודי זה של סטימולציה של הדרמיס לייצור יעיל של קולגן ואלסטין והגנה על השכבה החיצונית של העור מבטיח את יעילות הטיפול ואת רמת הבטיחות הגבוהה שלו.

 

סופווייב ביצעה ומבצעת מספר רב של מחקרים קליניים עם מאות מטופלים כדי להוכיח את היעילות והבטיחות של המוצר. מחקרים קליניים אלה בוצעו ומבוצעים ע"י מנתחים פלסטיים ודרמטולוגים מובילים בארה"ב ובאירופה.

 

ניסויים אלה שימשו בין היתר לצורך קבלת אישורי FDA  למוצר ולהמשך פיתוח אפליקציות נוספות כמו טיפול לא חודרני בצלוליטיס, צלקות אקנה ומיצוק העור בברכיים ובזרוע- כל זה באפליקציה לא חודרנית וללא השבתה של המטופל/ת.

 

הטיפול החדשני מייעל את תחום הרפואה האסתטית ומציע טיפול פשוט, מהיר ולא פושלני הנעשה בפגישה אחת או שתי פגישות. יעילות הטיפול ובטיחותו אינם תלויים בצבע עור, איכותו וסוגו ומעניק תוצאה אפקטיבית לאורך זמן של מתיחת העור, ללא זמן החלמה או אדמומיות לאחר הפרוצדורה.

 

לדברי ד"ר סוזן קילמר, דרמטולוגית- מומחית לרפואת עור, בעלת מרכז רפואי לטיפולי לייזר וניתוחי עור בצפון קליפורניה, ארה"ב, המטפלת בשיטה כבר למעלה משנה:

"SOFWAVE הפך לטיפול המומלץ שלנו וראינו אותו עובד עם כל סוג של מטופל עד כה. הטיפול מסתיים בפרק זמן קצר יותר ולמטופלים יש תוצאות טובות. זו טכנולוגיה מנצחת."

לפני-אחריי שימוש במכשיר סופוויב צילום יחצעמוד זה נצפה: 270 פעמים
תגיות: ,


חיפוש באינדקס עסקים