חיפוש באינדקס עסקים

הבלונד – קיץ 2007

פורסם מאת: barosh בתאריך: 17 יולי 2007

הבלונד - קיץ 2007 הבלונד – קיץ 2007 – "גוון הבלונד השנה מבוסס על פיגמנטים בהירים ושקופים. המגמה היא שילוב של גוון כללי בהיר עם תוספת של גוונים בהירים ושקופים היוצרים תנועה ונפח במיוחד בשיער דק וחלק. גוון בלונד מבוסס על פיגמנט זהב בעזרתו ניתן ליצור מראה מאוד נשי.

כיום הנטייה היא לשלב את הגוון האולטימטיבי בשיער עם בסיס של רקע בהיר כך שהשינוי שנוצר אינו משמעותי. התוצאה נראית טבעית והרמונית יותר מאשר במקרים בהם הגוון הטבעי כהה. הקונטרסט שנוצר עדין ואינו מהווה מכשול ואינו יוצר תלות של צביעה אינטנסיבית לעיתים ולעיתים קרובות.

מה שמאפיין בעיקר היום את גווני הבלונד החדשים הוא הגוון הבסיסי שמהם הוא מורכבים בשילוב טכניקת צביעה חדשנית. שילוב של פיגמנטים בהירים ושקופים המאפשרים ליצור בהירות מתונה בשיער טבעי ללא צורך בשימוש באחוזי חמצן גבוהים ואינטנסיביים.

כאמור בעזרת התוספת של טכנולוגיות צבע מתקדמות אנו משיגים תוצאות מדהימות תוך זמן קצר יחסית ולרוב ללא צורך בהבהרה מוקדמת (תהליך שבעבר דרש זמן עבודה נוסף ושגרם להוצאה כספית נוספת ).

קטגורית הצבעים הנקראים בהגדרה המקצועית "צבעים מבהירים" מאפשרים לנו מעצבי השיער ליצור תוצאה מתקדמת תוך שמירה על איכות השיער במינימום של תופעות לוואי ובמינימום תקלות אפשריות" . צילום – מישל אמזלג עיצוב שיער –ראובן טפר "הגל הסגול "עמוד זה נצפה: 589 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור