חיפוש באינדקס עסקים

דרמלוג'יקה משיקה שני תכשירים פורצי דרך

פורסם מאת: barosh בתאריך: 31 אוקטובר 2018

דרמלוגיקה השיקה בחמישי האחרון פריצת דרך באירוע חווייתי לא פחות

שני תכשירים פורצי דרך בשגרת הטיפוח לצעירים בעלי עור בעייתי.  שני תכשירים פורצי דרך בשגרת הטיפוח לצעירים בעלי עור בעייתי. • סרום מהפכני לשיפור דרמטי במצב הפצעים בעור• מסיכה תוססת לניקוי קומודונים ושומן מהעור

מימין ליאת הלפרט פליסר יריב מייק וסיון זאבי צילום יחצ (2)

בערב חמישי האחרון, הציג יריב מייק, מנכ"ל, דרמלוג'יקה ישראל, את פריצת הדרך של המותג והרחבתם של סדרת הטיפוח הטיפולית לצעירים, קליר סטארט. ההשקה עסקה בשתי בשורות המעניקות פתרון חדשני ומיידי לעור בעייתי הסובל משומניות יתרה, אקנה ופצעונים: סרום לשיפור דרמטי במצב הפצעים בעור, ומסיכה תוססת לניקוי קומודונים ושומן מהעור.

השקת קליר סטרט במרכז ההדרכה של דרמלוג'יקה למובילות רשת צילום יחצ (4)
הסדרה Clear Start המיועדת לצעירים מציעה לקהל הצעיר איכות, חדשנות ויעילות כראוי בדרמלוג'יקה מזה שנים – במחיר נוח המותאם לכיסם ולכיס הוריהם. בנוסף, כל תכשירי הסדרה החדשה אינם מכילים חומרי ריח ובישום מלאכותיים, ורכיביה הפעילים המתאימים לעור הסובל מבעיות שומניות, פצעונים אקנה והפרשת חלב מוגבר.

לטובת הקונפסט הצעיר של הסדרה והתכשירים החדשים,  הוזמנו לשיעור תורה ושגרת טיפול בריאה ונכונה – 20 מובילות דעת קהל ברשתות החברתיות לחוות את הטיפולים ולקבל טיפים מעולים של  סיון זאבי, מדריכה בכירה של דרמלוג'יקה ישראל. "דרמלוג'יקה מממשת את החזון שלה לחינוך לבריאות העור, ומדריכה מאות דרמה-תרפיסטיות כל השנה " , אומר מנכ"ל המותג מר יריב מייק. "לצד צוותים מקצועיים של רשתות כגון ישרוטל, הולמס פלייס וכד' ועל כן יש להתמיד ולהדריך בפרט כאשר מדובר בקהל צעיר שעושה צעדים ראשונים בטיפול נכון בעור הפנים ".

השקת קליר סטרט במרכז ההדרכה של דרמלוג'יקה למובילות רשת צילום יחצ (3)

 

את תכשירי המותג והטיפולים ניתן להשיג כיום בכל נקודות המכירה המורשות של דרמלוג'יקה בפריסה ארצית רחבה, במכוני קוסמטיקה נבחרים (לא רק אצל קוסמטיקאיות פרטיות), בכל מרכזי הספא היוקרתיים של רשת ישרוטל, בספאים של רשת הולמס פלייס ועוד.

 

 עמוד זה נצפה: 619 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור