חיפוש באינדקס עסקים

דרמו-קוסמטיקה, קוסמטיקה טבעית

פורסם מאת: barosh בתאריך: 5 פברואר 2010

תחום הדרמו-קוסמטיקה הינו אחד מתחומי הטיפוח המשגשגים בארץ, בכל הקשור לטיפוח ובריאות העור. דרמו-קוסמטיקה, משלבת את ה"שיק" של עולם הקוסמטיקה ואת המקצוענות, המחקר והבקרה המאפיינת את קמילוטרקט תעשיית התרופות.

חאתם עמשה, מנהל תחום בית מרקחת ורוקח ראשי בניו-פארם מוסר: בדומה למוצרי קוסמטיקה רגילים, תכשירי דרמו-קוסמטיקה משלבים את תכונות הטיפוח של מוצרי הקוסמטיקה, ובנוסף נותנים מענה יעיל לבעיות רפואיות של העור, כמו דרמטיטיס, אקנה, רגישויות שונות ועוד.

מדובר בתכשירים קוסמטיים איכותיים שבשונה מהקוסמטיקה הקלאסית, אינם מתמקדים בטיפוח בלבד, אלא מסוגלים להתמודד בהצלחה רבה עם בעיות רפואיות של העור, ומעניקים ערך מוסף שהינו טיפולי. ההבדל המהותי בין השניים הוא שתכשירים דרמו קוסמטיים פותחו ויוצרו בחברות תרופות, ונועדו מראש לתת מענה יעיל למגוון רחב של בעיות עור רפואיות, וכל זאת מבלי להתפשר על הרכות והפינוק של מוצרי הטיפוח. כמו כן, קיים תחום נוסף – קוסמטיקה טבעית, המורכבת מן החי והצומח, וכוללת שילובים של שמנים sebocalmעשירים במרכיבים פעילים המזינים את העור ומעניקים לו מגע רך ומראה בריא יותר.

קוסמטיקה טבעית מבוססת על התובנה כי רוב התכשירים שאנו משתמשים בהם, כגון קרמים ושמנים למיניהם, נספגים מהעור לפנים הגוף, ואף מגיעים לכלי הדם. קוסמטיקה כימית עלולה לעיתים לא לעזור ואף לגרום נזק במקרים מסוימים, בשל גרימת תגובות אלרגיות למיניהן.

קוסמטיקה טבעית, מציעה את מירב ההנאה מתכשירם אפקטיביים ואף בריאים אשר מזינים את העור בשלל שמנים, מינרלים וויטמינים טבעיים לחלוטין, לכן כמעט ואין כל סכנה בפגיעה וגרימת נזק לעור בצורה כלשהי. השימוש בקוסמטיקה הטבעית נראה גם בתחום הרפואה כאשר מדובר בעור בעייתי או במחלות אחרות הקשורות בכך ופותר לא מעט בעיות בתחומים הללו. יתרון נוסף שניתן להבחין בו בקוסמטיקה הטבעית בארץ, בשל לקטופיל תחליב גוף טיפוליהמציאות הישראלית היומיומית המאלצת אותנו להשתמש במקדמי הגנה ומסנני קרינה שונים, הוא הקיום של מסנני קרינה טבעיים.

תחום הפיגמנטציה, פגעי העור השונים, הזדקנות העור ויצירת הקמטים, הינם התחומים הבולטים ביותר אצל נשות ישראל, ולכן מוצרי הקוסמטיקה הטבעית יועילו להן, משום שהתועלת הבולטת ביותר של מוצרי הקוסמטיקה הטבעיים הוא יכולתם לסייע בעצירת תהליכי הזדקנות העור, מניעת הופעת סימני הזדקנות העור והסרת פגעי קרינה נפוצים כגון כתמי עור וקמטים. נוסף על כך מעניק התכשיר לחות מושלמת לעור הפנים, אשר מתאימה לכל סוגי העור- רגיל, יבש, שמן ומעורב, ומגן עליו מהרדיקלים החופשיים הנמצאים באוויר.

טיפים:

  • מומלץ תמיד לעשות טסט כאשר משתמשים בקוסמטיקה הטבעית המבוססת על שמנים ארומאטיים, משום שהשמן הוא חומר פעיל הגורם לתגובות אלרגיה שונות.
  • בעת השימוש בקוסמטיקה טבעית המיועדת להבהרה ולפיגמנטציה יש צורך לבדוק את ריכוז הויטמין C ו-E (נוגדי חמצון).
  • בעת השימוש בסבונים רפואיים יש צורך לבדוק תמיד את רמת החומציות. הרמה המומלצת הינה בין 3-4.


עמוד זה נצפה: 394 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור