חיפוש באינדקס עסקים

בשמים חדשים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 29 ספטמבר 2010

מידנייט אין פאריז – Midnight in Paris

בית Van cleef & Arpels, שם נרדף למצוינות, מכניס טכנולוגיה ושירה אל תוך העשייה והופך את החלומות הפרועים ביותר לכדי מציאות.בשמים חדשים - Midnight in Paris

בית התכשיטים והשעונים היוקרתי, השוכן בכיכר Vandome המפורסמת בפאריז, מתח מאז ומעולם את גבולות הטכנולוגיה, העיצוב והיוקרה. את היסטוריית הבישום שלו החל בית התכשיטים כבר בשנת 1976, כאשר פתח את דלתות עולם בישום היוקרה והשיק את הבושם הראשון של הבית. מאז השיק קלאסיקות בישום בלתי נשכחות, עד ימינו, כדוגמת FIRST ו- TSAR .

את הבושם החדש לגבר, בית Van cleef & Arpels יוצר בהשראת קולקציית השעונים MIDNIGHT IN PARIS המשלבת מיומנויות מעולם התכשיטים וביטוי פואטי של עיצוב, והיצירה המחודשת והכה מדויקת, של שמי חצות הנשקפות מכיכר ואנדום.
מנגנון מכאני ייחודי ומורכב, מקשר את קונספט הזמן עם זה של הקוסמוס. קולקציית השעונים והבושם מהווים מחווה מהממת לעולם המסתורי והמרתק הזה.

מאסק קולקשן – Musc Collection

חושנית מאי פעם, קולקציית המאסק החדשה של נרסיסו רודריגז: בשמים חדשים - Musc Collection
שני הניחוחות הנשיים הבלתי נשכחים של המעצב, for her ו- essence והניחוח הגברי המפתה for him,במחווה האולטימטיבית למאסק, הרכיב האהוב על מעצב- העל, אשר זוקק לרמה עמוקה וטהורה שלו, בתוספת של  תווים פרחוניים רעננים ספוגים באווריריות זוהרת.

עם טוהר ופשטות אשר פורקים את החושים מנשקם, בשמי קולקציית המאסק מעצימים ומעניקים פרשנות חדשה לחוויית המאסק, בצורתה המעודנת והחושנית ביותר.

בקולקציה שני ניחוחות נשיים וניחוח אחד גברי:
Essence eau de parfum intense במהדורה חד פעמית מוגבלת

For her eau de parfum intense הניחוח המשגע אשר הושק במהדורה מוגבלת ב2009, חוזר כחלק מהמגוון הקבוע של קולקציית FOR HER

For him eau de parfum הגרסה המאסקית של הניחוח המצליח לגברים ,FOR HIM, אשר הושקה כמהדורה מוגבלת בשנת 2009, חוזרת כחלק מהמגוון הקבוע .



עמוד זה נצפה: 387 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור