חיפוש באינדקס עסקים

בחירת סגנון עיצוב לתסרוקות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 26 אוגוסט 2007

בחירת סגנון עיצוב לתסרוקותבחירת סגנון עיצוב לתסרוקות – "תסרוקת מאפשרת לנו להעביר מסר של אופנה תוך שמירה על סגנון אישי וייחודי מתוך בחירה אישית. הרעיון הוא ליצור תוך כדי התאמה על פי טעם, סגנון ובהשראת מגמות העיצוב המקובלות בעולם. האופציות לבחירה של עיצובים יוצאי דופן כמעט בלתי מוגבלות וקיימת אפשרות כיום ליהנות גם מתוספות שיער איכותיות שיוסיפו מעט תוכן לעיצוב הסופי המתקבל על השיער.

בתמונה המצורפת ניתן להתרשם מתסרוקת שבחרתי להציג במהלך תחרות עיצובי שיער שהתקיימה לאחרונה בתל אביב בגני התערוכה. מדובר בעיצוב ססגוני מלא בתוכן ועם תוספות שיער בעזרתם ניתן היה להפוך את המראה לאוונגרד כך שימשוך את מלא תשומת הלב. הכול למעשה מתחיל ונגמר בשלב ההחלטה על סגנון המראה אותו הכלה מעוניינת להשיג.

על פי העדפה אישית של הזוג המתחתן ניתן לבצע התאמה למצב השיער/סוג השיער והאורך הקיים כמובן זאת על מנת שניתן יהיה להשיג את המראה המושך ביותר והנכון מבחינת סגנון האירוע. תסרוקת טובה מבחינתי תהיה כאשר היא מבוססת על סגנון האירוע על פרטיו וזה אומר, התחשבות בכל הפרטים העומדים להיות כחלק מהאירוע המשפיעים על האווירה הכללית כמו למשל סגנון עיצוב האולם, סוג הקהל שמוזמן לחגוג, האווירה והמוסיקה הנבחרת כמובן, יבטיחו בחירה נכונה גם של עיצוב השיער של שני בני הזוג.

אני אתן דוגמא: באירוע שמתקיים באולם של מלון יוקרתי אליו מוזמנים בעיקר קהל קונסרבטיבי לא הייתי ממליץ על תסרוקת בעיצוב אוונגרדי, הייתי הולך על סגנון ויקטוריאני קלאסי מסוגנן שיתאים לאווירה של האירוע כולו. לעומת זאת אם בחרתם לחגוג אירוע באולם פתוח צמוד לחוף הים למשל, הייתי בוחר בתסרוקת חופשית יותר שתתאים לסגנון זה ושגם תהיה עמידה לאורך זמן מבחינת הלחות. הסוד הוא בבחירת כל המרכיבים הרלוונטיים היוצרים את אפקט האירוע כולו. החלטה על קונספט האירוע תביא לכך שההחלטות על שאר הנושאים תהיה קלה יותר ותיעשה בחוכמה וביתר התאמה לסגנון הכולל".

עיצוב שיער ,ראובן טפרהגל הסגול, צילום-מישל אמזלג, איפור-ויקי מנדלבוים כתבות אופנה וסטיילינג כתבות הלבשה תחתונה כתבות קוסמטיקה וטיפוח כתבות איפור כתבות תכשיטים כתבות שיער כתבות ציפורניים כתבות בריאות.עמוד זה נצפה: 443 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור