חיפוש באינדקס עסקים

בא לך להפוך לבלונדינית ?

פורסם מאת: barosh בתאריך: 13 אפריל 2007

 

בא לך להפוך לבלונדינית ?אם את מתכוונת להפוך לבלונדינית, קבלי מספר טיפים שיעשו את המעבר לקל יותר.
בכדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר יש לפנות למעצב שיער בעל ניסיון , אבל תוכלי לעשות זאת גם בבית

אצל מעצב השיער
כמובן שהכי פשוט זה לגשת למעצבי השיער, להם יש תכשירים מקצועיים שלרוב לא נמצאים בכל בית. כמו כן יש להם את הידע והניסיון לדעת אילו תהליכים צריך השיער לעבור בכדי שיתאים לך , שכן לא לכולן מתאים הבלונד , הרבה נשים לא נראות טוב עם שיער בהיר בגלל מגוון סיבות כמו גוון העור וצבע העיניים. באמצעות מעצב השיער את יכולה להיות בטוחה שצביעה תיעשה בהתאמה לנתונייך האישיים.

 אצלך בבית
כיום קיימים בשוק מספר רב של מוצרים המיועדים להפוך אותך לבלונדינית זוהרת החל ממוצרי שטיפה ועד ערכות לצביעת שיער בכל גוון שתרצי בעלות נמוכה מהעלות אצל מעצב השיער. במידה ואת מתכננת להבהיר את שיערך באופן עצמאי ראשית קראי את ההוראות אשר על קופסת הצבע שרכשת ומלאי אותן כפי שרשום . השאירי את הצבע על שיערך למשך הזמן הרשום בכדי להימנע מתוצאות לא רצויות של צביעת יתר או חוסר , כמו כן , יש לוודא שכל השיער שאותו את רוצה לצבוע אכן מכוסה בצבע השיער שרכשת . טעות נפוצה היא שלעיתים אנו שוכחות לצבוע נקודה עקב חוסר תשומת לב מספקת . לא לשכוח ללבוש את הכפפות המצורפות לערכה ולכרוך על הצוואר מגבת או בד כלשהוא שניתן ללכלך בעיקר אם החלטת לחמצן את השיער. החמצון אינו פעולה מומלצת שכן הדבר מזיק לבריאות השיער.

 הגוון המתאים
לבעלות שיער אדמוני (ג’ינג’י) או כהה (שחור , חום) קשה יותר להפוך לבלונדיניות , יכול להיות מצב שבעלות שיער בגוונים אלו יאלצו לעבור פעמיים או יותר על הצביעה בכדי לקבל את הגוון הרצוי.עמוד זה נצפה: 436 פעמים