חיפוש באינדקס עסקים

ארוחת סלבס

פורסם מאת: barosh בתאריך: 29 אוגוסט 2012

חיים כהן עם אורנה דץ צילום: סיון פרגסגי איתן, יו"ר חברת נוה מקבוצת נכסים ובניין IDB וניסים בשן, מנכ"ל חברת נוה מקבוצת נכסים ובניין IDB אירחו לקוחות ואורחים לארוחת ערב חגיגית במגדל נוה בבת ים.

כ- 20 אורחים נהנו אתמול מארוחת ערב חגיגית אותה הכין השף חיים כהן לצד נוף מרהיב לים מהקומה ה- 38 של מגדל נוה בבת ים האירוע הינו חלק מסדרת אירועים לרגל השקת שלב הפרימיום של מגדל נוה הנבנה בימים אלה בבת ים ויתנשא לגובה של 42 קומות כל הנוכחים עלו לקומה ה-38 במעלית משא חיצונית במגדל המשמשת את העובדים בזמן הבנייה.

אורנה דץ עלתה במעלית ונהנתה כל הדרך למעלה (38 קומות), לאורחים היא סיפרה כי אין לה פחד גבהים וכי היא חולונית במקור כך שהנופים של חולון ובת ים הם חלק מילדותה, במהלך האירוע בדקה אורנה אלו דירות פנויות יש עוד במגדל וסיפרה כי תשמח להביא את ההורים שלה למגדל בבת ים שייהנו מהמיקום הקרוב כל כך לים.

חיים כהן סיפר כי כשהכין את הארוחה נהנה מאחת השקיעות היפות ביותר שראה ואף שאל בהמשך את בעלי החברה מה דעתם על הרעיון לפתוח מסעדה בקומה ה-38 של הבניין.

בין הנוכחים בארוחת הערב החגיגית: סגי איתן, יו"ר חברת נוה מקבוצת נכסים ובניין IDB, ניסים בשן, מנכ"ל חברת נוה מקבוצת נכסים ובניין IDB, הזמרת והמגישה אורנה דץ, השחקנית אסתי זקהיים, האדריכל גל מרום אשר תכנן את הבניין ורעייתו אפרת רייטן, משה אהרוני, בעל קבוצת אהרוני, אורי דורי, יו"ר דירקטוריון אורתם סהר, אמיר נחום, בעלים אורתם סהר, אורן רווח ,יו"ר קבוצת החברות אסתי לאודר ורעייתו, עו"ד ציון אמיר, ערן רולס, יו"ר מרכז הבנייה הישראלי, ארז פודמסקי,מנכ"ל עיריית בת ים ועוד.

שולחן ארוחת הערב באירוע. צילום: סיון פרג

אסתי זקהיים סגי איתן מנכל נכסים ובניין אורנה דץ וחיים כהן. צילום: סיון פרג

אסתי זקהיים, אפרת רייטן ובעלה האדריכל גל מרום. צילום: סיון פרג
הסלבס נהנים מארוחת ערב חגיגית של השף חיים כהן. צילום: סיון פרג

 עמוד זה נצפה: 384 פעמים

פפארצי

אני מאשר/ת קבלת דיוור