חיפוש באינדקס עסקים

אקדמיית עיצוב השיער דולורס

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 פברואר 2008

שנים של ניסיון בעיצוב שיער ונפילת חומר הברזל, הם שגרמו לדולורס קונדרושובה להקים את האקדמיה לעיצוב שיער ומקצועות היופי שלה שפועלת מאז 1997 במרכז מוסקבה. אקדמיית עיצוב השיער דולורס היא האקדמיה הגדולה ביותר ללימוד עיצוב שיער צוות דולורס ומוטיה רוביןבמזרח אירופה וממוקמת במרכז מוסקבה. אקדמיית עיצוב השיער דולורס נחשבת מזה שנים באירופה כולה, ובמזרח אירופה בעיקר כמובילת קווים אפנתיים וטרנדים של מראות שיער. כיום נחשבת אקדמיית עיצוב השיער דולורס למכתיבת אופנה מהחשובות בעולם.
צוות המעצבים באקדמיית עיצוב השיער דולורס מפיצים את ההשראה, הטכניקות והחזון בסמינרים וכיתות מאסטר קלאס ברחבי העולם. צוות מעצבי השיער של אקדמיית עיצוב השיער דולורס זכו במקומות הראשונים בתחרויות חשובות בעולם כמו Mondial Coiffure Beuate Paris, ,Golden Rose Paris, Hair world אליפויות העולם, אליפויות אירופה ותחרויות במזרח אירופה.
סבטלנה ריז’קובה, היא אלופת העולם ואלופת אירופה מ- 2002, אולגה דוורדקינה אלופת Mondial Coiffure Beuate Paris. המורים באקדמיה של דולורס הם מעצבי שיער מוכרים וידועים במזרח אירופה ובכל העולם. בקיץ 2006, התקיימה לראשונה ברוסיה, אליפות העולם בעיצוב שיער, איפור ואומנות עיצוב הציפורניים. את האירוע החשוב הזה אירחה קונדרושובה, בתפקידה כנשיאת איגוד מעצבי השיער ’OMC’ במזרח אירופה ונציגת ה-International coiffure ואיגוד מעצבי השיער של רוסיה. גם בתחרות זאת קטפו נציגי האקדמיה את הפרסים הראשונים ושוב קבעו את מעמדם כאנשי מקצוע מובילים בתחום.
המורים באקדמיה הם: סבטלנה ריז’קובה – אלופת העולם 2002 אלופת אירופה 2002, יילנה בקלושינה אלופת Mondial Coiffure Beuate Paris והמאמנת הראשית של נבחרת רוסיה באליפויות העולם לעיצוב השיער ועוד רבים מפורסמים אחרים שהם מעצבי שיער מוכרים וידועים. דולורס קונדרושובה היא שהקימה את האקדמיה הנושאת את שמה ב-1997 לאחר שנים רבות של עיצוב שיער, זאת עם התפרקותה של ברית המועצות. "זה היה הזמן ליצור עולם חדש ושואף קדימה בתחום עיצוב השיער", אמרה קונדרושובה על האקדמיה. היתה זו האקדמיה הראשונה ברוסיה שהכשירה ולימדה את מקצועות אומנות עיצוב השיער בסטנדרטים אירופאים גבוהים.

עיקרון הלימודים באקדמיה הם ע"פ בית הספר הגרמני "גיונטר אמאנה" שבו עיקר הלימודים מתבססים על תרגולים מעשיים. תפיסת הלימודים של האקדמיה מתבססת לרוב על תרגולים מעשיים בהם עובדים התלמידים ומתנסים בטכניקות עיצוב השיער השונות. סגנון העבודה מגוון מאוד ולא סטנדרטי ומספרם הרב של המורים, שכולם בעלי מיומנות מקצועית גבוהה ביותר, מאפשר את התנסות של הלומדים תוך צבירת ידע מהמומחים במקצועות השונים. מכיוון שצוות הסגל הלימודי גדול מאוד, כל מדריך אחראי על  תחום שונה ומסוים, אך לרוב הם משלבים את שלושת התחומים: הצביעה, התספורת והעיצוב כתחום אחד ועשיר ואותו הם מכנים "Full Fashion".

מומחי אקדמיית עיצוב השיער דולורס מדגישים כי בעיקר הקווים הקלאסיים של תספורות ותסרוקות מצד אחד, יחד עם שילוב של סגנונות רבים מצד שני, מאפיין את הקווים הנלמדים. הקווים הקלאסיים הם הבסיס של התספורות, ולכן חשוב להכיר ולדעת אותם, כיוון שמהם ניתן לפתח מגוון תספורות וטרנדים חדשים. המאפיין הבולט של האקדמיה הוא לימוד מגוון של סגנונות וזאת בשונה למשל מהקווים המובהקים והברורים של האקדמיות האחרות בעולם כמו וידאל ששון או טוני וגיא.
בחודש מרץ 2008, תהיה זו הפעם השנייה שצוות אקדמיית דולורס יגיע לארץ לתת סמינר, זאת ביוזמת מעצב השיער
מוטיה רובין. מעצבת השיער יילנה בקלושינה, נציגת האקדמיה הבינלאומית Dolores Moscow, המאמנת הראשית של נבחרת רוסיה בקטגוריית התסרוקות, חברת הסגל השיפוטי באליפויות העולם מטעם ארגון מעצבי השיער העולמי OMC, תתארח ביום סמינר בו תציג את הקולקצייה החדשה לאביב קיץ 2008, צעד אחר צעד. הדרכה זו תתבסס הפעם בתסרוקות ייחודיות, פשוטות והפרקטיות לעבודה. תסרוקות שניתן ליצור אצל הלקוחות בחיי היום יום, והן מתבססות על שיטות עבודה פשוטות, תוך הבנת הסגנון ויצירת הקו ששולט בעונה הנוכחית.עמוד זה נצפה: 387 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור