חיפוש באינדקס עסקים

אסתי לאודר – Sensuous Gold מראה איפור סתיו חורף 2009/10

פורסם מאת: barosh בתאריך: 27 אוגוסט 2009

אסתי לאודר מציגה את Sensuous Gold, מראה איפור לעונת סתיו חורף 2009/10, בהשראת הבושם אסתי לאודר - Sensuous Gold מראה איפור סתיו חורף 2009/10החדש ESTEE LAUDER SENSUOUS – הזהב מקבל העונה תפנית רומנטית. המראה חושני, ומרוכך בזהב ורוד, אמתיסט וענבר יקר ערך.
העיניים מוגדרות ברכות, שפתיים עדינות – כוח המשיכה של פנים מאירים.
כל אישה יכולה להיראות חושנית, בדרכה. כבכל עונה מראה האיפור החדש לסתיו של אסתי לאודר כולל פריטים יוקרתיים ומיוחדים במהדורה מוגבלת.
ביניהם Gilded Rose Marbleized Shimmer Powder, פודרה מקומרת, מוארת בזהב נוצץ, מוסיפה הילה זוהרת ושקופה עם מגע קרמי חלק וגימור טבעי ובעל ממד.
פודרת שימר חדשה Estee Lauder Signature Shimmer Powder שניתן להשתמש בה על העיניים, הלחיים או כל הפנים, מעיקה מראה מנצנץ, מרובת גוונים למראה קורן. Pure Color Multi-Shimmer Gloss – אפקט רב-ממדי סנסציוני, גלוס זה כולל 3 גוונים של אבני חן באריזה אלגנטית אחת, ושפתון בגוונים חדשים לסתיו Estee Lauder Signature Hydra Lustre Lipstick בגווני Terracota* או Cinnamon*.
עוד בקולקציית האיפור לסתיו: רביעיית צלליות חדשה בסדרת צלליות העיניים סיגנצ’ר, ולק לציפורניים. להשיג בנקודות המכירה של אסתי לאודר ברשת הסופר-פארם, ניו-פארם, המשביר לצרכן, אפריל, בפרפורמריות הנבחרות.עמוד זה נצפה: 326 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור