חיפוש באינדקס עסקים

אמילי דידונטו מצטרפת למייבלין ניו יורק

פורסם מאת: barosh בתאריך: 14 יוני 2009

מותג האיפור מייבילין ניו-יורק החתים את אמילי דידונטו בת ה-18, סמל יופי משגשג, כדוברת של המותג. אמילי מצטרפת לרשימה מכובדת של דוברות מייבלין ניו-יורק וביניהן: דוגמנית העל כריסטי טרלינגטון, ג’וליה סטגנר,אמילי דידונטו מצטרפת למייבלין ניו יורק ארין וואסון, ג’סיקה ווייט ועוד.
בסתיו האחרון, כשהיא רק בת 17, אמילי התגלתה על ידי סוכנות הדוגמניות ReQuest ומיד הקריירה שלה נסקה. החשיפה הראשונה שלה לתעשיית האופנה הייתה אצל הצלם מתיאס וריאנס, להפקה באורך 12 עמודים במגזין "גלאמור". מתיאס המליץ עליה מיד למותג האופנה Guess, והם החתימו אותה כפרזנטורית שלהם למסע פרסום אביב 2009.
לדברי סיריל שאפוי, מנהל כללי במייבילין ניו יורק העולמית: "לאמילי יש הילה נפלאה, היא חכמה, יפה מאוד ובעלת אישיות כובשת. ברגע שהצוות שלי ואני נפגשנו איתה ידענו שהיא האחת. היא משדרת יופי טבעי, מרענן ולא יומרני, אליו נשים ברחבי העולם יוכלו להתחבר. הרקע הניו-יורקי, האיטלקי והאירי של אמילי, הופך אותה למתאימה ביותר לייצג את מייבלין ניו-יורק. לאמילי יש הכול כדי להצליח בגדול בתעשייה, ואנו גאים להיות מותג הקוסמטיקה הראשון שבחר בה כפנים שלו". אמילי נרגשת להיות הפנים החדשות של מותג האיפור מייבילין ניו-יורק, לדבריה: "כבוד הוא לי לעבוד לצד מייבלין ניו-יורק ולקבל הזדמנות כל כך מדהימה בגיל צעיר. מייבילין ניו-יורק מייצגת עבורי את דמות האישה החזקה, הבטוחה והיפה שכל הנשים מכל גיל ומוצא אתני יכולות להעריץ". אמילי תופיע לראשונה בקמפיין של סדרת שפתונים חדשה Color Sensational Lip Color של מייבלין ניו-יורק שתושק בישראל לקראת החגים.

אמילי דידונטו מצטרפת למייבלין ניו יורק
אמילי דידונטו מצטרפת למייבלין ניו יורקעמוד זה נצפה: 383 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור