חיפוש באינדקס עסקים

אלה קטנים גדולים היו!

פורסם מאת: בתאריך: 28 יוני 2015

 "אופטיק ג’וניור", חנות הקונספט למשקפי ילדים מציגה: קולקציית משקפי שמש לקיץ כמו של גדולים!

 בקולקציה: משקפיים מנומרות, משקפיים עם עדשות מראה צבעוניים מחשמלים., משקפי שמש בגזרה ספורטיבית וגם משקפיי טייסים.

חנות הקונספט למשקפי ראייה ושמש לילדים – " OPTIC JUNIOR מעוצבת כך שתעניק שירות ייחודי וחוויית קניה נעימה; לא מאיימת או טראומטית, לילדים ולהוריהם. בחנות ניתן למצוא מבחר רב של מסגרות ראיה מעוצבות במיוחד בהתאמה אנטומית לפני הילדים, לצד עדשות אופטיות מיוחדות ממיטב החברות בעולם.

בחנות ניתן לבצע בדיקות ראיה על ידי אופטומטריסטים מיומנים וכדי להנעים את החוויה, מצויים בחנות שלל משחקים וצעצועים, רהיטים צבעוניים, ציור קיר גדול מפאר את הקירות.

כ"פרזנטור" נבחר ארנב כחלחל וממושקף שמחליף בין שי"ן לסמ"ך.  

אופטיק ג’וניור משקפי שמש לילדים

 

"מיני אפרתה"

"תמיד היה לי חלום קטן לייצר קולקציה לילדות. מספרת בעלת החנות ’מיני אפרתה’ בתל אביב. "מידי פעם הייתי תופרת שמלות לבתי הקטנה ומתמוגגת לראות אותה מקפצת ומסתובבת בהן בשמחה ברחבי הבית. העונה החלטתי שהגיע הזמן לממש את החלום, לתת דרור ליצירתיות ולשמח עוד כמה ננסיות".

"בהשראת קולקציית הנשים הצבעונית והשמחה לקיץ 2015, שרבטתי מספר דגמים המותאמים במיוחד לקטנטנות. ליקטתי בדים מיוחדים בצבעים נעימים וכיפים, תחרות יפות, כפתורי פפיון מתוקים, סרטים ועוד וצירפתי אותם לכדי דגמים מוקפדים ועם זאת נוחים שילדות אוהבות!

כך, מתבססים חלק מהדגמים על דגם שקיים בקולקציית הנשים, עם שינויים שמותאמים לגזרתן של הילדות. הצלחתי להגשים גם את חלומן של כמה אמהות להתלבש יחד עם הבת בהתאמה לאירוע מיוחד, חג או סתם כך לסיבוב יד ביד בעיר".

קולקציית הקיץ של מיני אפרתהעמוד זה נצפה: 243 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור