חיפוש באינדקס עסקים

איילת זורר ועידן רייכל נפגשים בקיסריה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 6 אוגוסט 2012

 איילת זורר ועידן רייכל נפגשים בקיסריה. צילום: דודי חסוןחברת האופנה GOLBARY תארח את הפרויקט של עידן רייכל בתצוגת האופנה הגדולה במדינה לרגל השקת קולקציית סתיו חורף 2013 באמפיתיאטרון בקיסריה.

זו השנה הרביעית שעורכת גולברי את תצוגת האופנה הגדולה ביותר בישראל: השנה ישתתפו בתצוגה 47 דוגמניות יחד עם איילת זורר שתפתח ותסגור את המופע

תצוגת האופנה של GOLBARY הינה מהגדולות שנערכו בארץ ותכלול השנה 47 דוגמניות כולל את הפרזנטורית של המותג, איילת זורר, אשר תגיע במיוחד לרגל האירוע מ-L.A  והיא תפתח ותסגור את התצוגה.

האירוע ייערך ביום שני, ה – 3.9 ויכלול כ – 4,000 מוזמנים, ביניהם: מובילי דעת קהל, אנשי תקשורת, אנשי עסקים, סלבס, בכירי המשק הישראלי וכמובן לקוחות הרשת.

במת התצוגה באירוע הינה הבמה הארוכה שהייתה בארץ! יותר ממאה מטר של מסלול מעוצב בצורת חצי ירח שעוקף את האורקסטרה.

השת"פ בין רשת האופנה GOLBARY למופע של הפרויקט של עידן רייכל יכלול קמפיין רחב היקף, שיכלול בין היתר טלוויזיה, מודעות בעיתונים, במגזינים מובילים וקידום מכירות בנקודות המכירה.
לדברי משה גולברי, מנכ"ל  GOLBARY : "לאור ההצלחה והביקוש הרב שהיה בשנים הקודמות לשילוב חד פעמי של מוזיקה ואופנה אנו רואים במהלך המשכיות טבעית. פעילות זו מקנה ללקוחות הרשת "חווית קנייה אמיתית" ומבדלת את הרשת כחלק מחוויות הקניה, משאר הרשתות הקיימות בארץ לנשים. מכירת כרטיסים למופע המשותף דרך רכישת פריטי המותג נותנת ללקוחותינו ערך מוסף ומשלימה את חוויית הקנייה".
עוד מוסיף גולברי:" אני בטוח ששיתוף הפעולה בין גולברי לפרויקט של עידן רייכל יהיה לערב בלתי נשכח הכולל תצוגת אופנה עוצמתית ומופע מוזיקלי רב תרבותי הפונה לקהלים רחבים.

 איילת זורר ועידן רייכל נפגשים בקיסריה. צילום: דודי חסון

 איילת זורר ועידן רייכל נפגשים בקיסריה. צילום: דודי חסון
איילת זורר ועידן רייכל נפגשים בקיסריה. צילום: דודי חסוןעמוד זה נצפה: 371 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור