חיפוש באינדקס עסקים

איזה בלאגן! מסי גם בציפורניים

פורסם מאת: בתאריך: 10 יוני 2015

מותג האופנה הספרדי הבינלאומי Desigual חנך בתצוגת קיץ 2015 טרנד חדש בתחום הציפורניים, "המראה המבולגן"-  MESSY NAILS ", שמו  והוא מוצג ככתמי צבע ססגוניים במיוחד הצמודים זה לזה כשהם יוצרים שכבת ציפוי צבעונית במראה קייצי תוסס.

אמי טוואס – המנהלת המקצועית בחברת CND ישראל מציינת כי על אף שהתוצאה הסופית של המראה הינה מבולגנת ובלתי מדוייקת, ביצירתה נדרש תכנון מראש לפחות בתהליך העבודה. "למראית עין הלוק האמור מאפשר למשתמשת לבצעו באופן חופשי, אך למעשה נדרשת השקעה למחשבה ולתכנון. השילוב של מגוון הצבעים, הטקסטורות ושיטות העבודה שתוכננו מראש הם שנועדו בטרנד זה ליצירת המראה המבולגן".

קטיה שו – המדריכה הראשית במותג הלק האמריקאי ORLY מבארת: "אם במריחת לק קונבנציונאלית את מסיימת עם ציפורן אחת ועוברת מייד לחברתה הצמודה וכך הלאה שהרי בטרנד ה"בבלאגן"  באופן מוזר יש דווקא סדר שנועד ליצור בסופו של תהליך הרמוניה "מלוכלכת" שתהיה נעימה לעין. אי לכך, מומלץ כי תהליך העבודה יתבצע בו זמנית בכל הציפורניים ואלה תזכנה למשיחה  מקבילה".

הבונוס בטרנד זה הוא שבבלאגן כמו בבלאגן מותר הכל ואפילו תוצאה בלתי מוקפדת תתקבל בסלחנות ובקריצה. בונוס נוסף הוא כי  בטרנד הזה עומדים מלכתחילה לרשות המשתמשת, לקים בטקסטורות ובמרקמים שונים אשר בכוחם לייצר בקלות רבה ביצירת בלאגן מרהיב וללא כל מאמץ.  "טקסטורות מסוג סוכר, חול, קונפטי, גליטרים, נסדק ואחרים יהיו אידיאלים בשילובם לביצוע בלאגן. העין הרי מתרגמת ריבוי מרקמים וצבעים בשטח מצומצם אוטומטית כבלאגן ולכן כל ניסיון (גם זה שיחשב לפחות מוצלח) יוכתר בעצם כהצלחה מבולגנת גדולה", מסכמת ברי סנדרס מנהלת מקצועית ב- CHIC.

קישוטי ציפורניים קיצייםעמוד זה נצפה: 366 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור