חיפוש באינדקס עסקים

ZARA – קולקציית אביב קיץ 2013

פורסם מאת: בתאריך: 24 פברואר 2013

ZARA נשים

כבכל עונה, גם הקיץ ניתן למצוא במחלקת הנשים של ZARA את הטרנדים המובילים בעולם האופנה. הטרנד המוביל של הקיץ, מאופיין מחד ב"ניאו מינימליזם" ומאידך בעושר וציפייה לעתיד. למעשה, המגמה היא שכל הטרנדים המוכרים לנו עד היום, ישתלבו הקיץ עם הבחירות הנמצאות במלתחה של כל אחד ואחת מאתנו. שנות ה-60 ששברו מוסכמות חברתיות ואופנתיות, חוזרות ובגדול עם שמלות A, חצאיות A, שמלות ללא שרוול, צורות גיאומטריות וגראפיות, לצד הדפסי הפסים הקלאסיים שמידי כמה עונות עושים קאמבק.

ZARA נשים - קולקציית אביב קיץ 2013

העונה הפכים נמשכים – פסים, קולור בלוק ומשחקי צבעים יהיו שחקנים ראשיים בגרדרובה. בנוסף לטרנד זה, נחזור עוד קצת אחורה בזמן וננסה לשמר את המסורת של יפן: בין אם מדובר בגזרות הקימונו או בחליפות הג’ודו, המזרח עוד לא אמר את המילה האחרונה. בדי סאטן, הדפסים של טווסים, נוצות, פרחי ההיביסקוס, חגורות מותן רחבות, שרוולים רחבים וכתפיים דומיננטיות אשר ישתלבו נהדר עם עולם החי – הדפסי חיות, מראה הספארי והאקזוטי. לצד הבדים הרכים והכה נשיים, נראה טרנד אשר עד היום היה שמור לימים הקרים והוא שילובים של עור. העור שלא ניראה קודם לכן בצבעוניות כה רבה, ייצבע לצבעים חיים והרבה יותר קיציים – טורקיז, כתום, אדום וצהוב.

ZARA נשים - קולקציית אביב קיץ 2013

המסר העיקרי של קולקציית קיץ 2013 הינו המראה האנדרוגני: גזרות האובר סייז, אשר רחוקות מהגוף ולאוו דווקא מדגישות את הסילואט הנשי, אלא מטשטשות אותו. נראה זאת בחולצות וג’קטים בעיקר, אבל לא רק. בהמשך למגמה זאת, החליפות הגבריות יקבלו במה מרכזית: חליפות טוקסידו, חליפות שני חלקים שבאות לתת קונטרה לכל אותן השמלות הצפופות והמפוארות.

ZARA MEN

הטרנדים של הקיץ הקרוב מתאפיינים ברב גוניות, וקיים ייצוג רב של מגמות אופנה מוכרות עם טוויסט חדשני ומרענן. טרנד צבעי הפסטל הממשיך אתנו מהקיץ שעבר בולט במיוחד, אך הפעם עם דגש על חליפות ופריטים מחויטים. ההדפסים העונה מאוד דומיננטיים. ניתן לראות הרבה הדפסים גרפיים, פרחוניים, משובצים, בולטים, פסים ואף נקודות.

ZARA MEN - קולקציית אביב קיץ 2013

הסגנון הספורטיבי נכנס אף הוא לווליום גבוה, אם זה בגזרות ואם זה בשימוש של בדים כמו טרנינג וניילון. הצבע השחור, שבדרך כלל שולט בחורף, מהווה אלמנט מאוד חשוב ובולט הקיץ בשילובים של לבן בסגנון הפאנק והרוק של שנות ה-80. לצד הסגנון הבוהמי והמשוחרר, תוך שימוש רב בבדים טבעיים, הלקוח ממראה הקז’ואל של שנות ה-70, ישנו ייצוג נכבד של העור, המגיע במגוון צבעים ומעטר פריטים בשילובים מעניינים. הצבעים שנראה הקיץ בעיקר יהיו הצבע הכחול לכל גווניו, הצבע השחור, האוף וואיט, הצהוב, הכתום והקאמל.עמוד זה נצפה: 386 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור