חיפוש באינדקס עסקים

You’re the diamond

פורסם מאת: בתאריך: 6 אפריל 2015

ROYALTY יוצאת בקמפיין פרסום רחב החל מ- 5.4.2015 שיכלול סרטון פרסומת בערוצי הטלוויזיה 2, 10, 24 ו-9 ובאתרי אינטרנט נבחרים. הקמפיין יעלה בהשקעה כספית של כ- 1.5 מיליון ₪ ויזכה בברייק ראשון בפריים במהדורה המרכזית המבשר על הקרנת בכורה חגיגית של הקמפיין שעולה בקשת.

סרט הפרסומת של רשת התכשיטים והשעונים ROYALTY  בכיכובה של ריטה ,יעלה לאוויר, באמצעות חברת הפרסום דודי חברון וגבי זלצמן  תחת הקונספט מסר You’re the diamond הקונפסט של הקמפיין מזהה את האישה של רויאלטי שעומדת במרכז תשומת הלב, מחמיא ליופי שלה, לאותנטיות והייחודיות שלה- כי האישה של רויאלטי היא היהלום האמיתי.

לדברי אורי פלח מבעלי רשת ROYALTY: הבחירה בריטה כפרזנטורית הרשת נעשתה מתוך מחשבה והבנה שהיא אישה מעוררת השראה, אמנית המייצרת חיבור בין אנשים באמצעות מוזיקה וקריירה של 25 שנה. אין לי ספק שריטה היא מודל חיקוי לנשים".

עוד ציינו ברשת כי, ריטה משקפת את הערכים של המותג היא נשית, בינלאומית קלאסית ואופנתית, ודואגת לשלב קריירה מצליחה ומשפחה. גם ריטה כמו ROYALTY אהודה ומוכרת בכל רחבי הארץ ונתפסת כבעלת יופי ייחודי ואיכותי. אנו שמחים על שיתוף הפעולה בין ריטה ל ROYALTY ומברכים אותה על כניסתה למשפחה.

רשת תכשיטי ROYALTY  הינה החברה הותיקה והגדולה בענף התכשיטים והשעונים בארץ ומונה כ-50 חנויות.

ROYALTY בקמפיין סרט פרסומת בכיכובה של ריטהעמוד זה נצפה: 336 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור