חיפוש באינדקס עסקים

VOGUE –

פורסם מאת: barosh בתאריך: 5 יולי 2007

VOGUE

חברת ה. שטרן הבינלאומית משיקה בימים אלה ב-25 מדינות ברחבי העולם וגם בישראל מהדורה מוגבלת של המגזין היוקרתי VOGUE המשותף ל- H.STERN.ול VOGUE. במסגרת

שיתוף פעולה בין שני המותגים היוקרתיים, תשיק ה. שטרן ברחבי בירות העולם וגם בישראל אלפי מגזינים. במהלך החודש הקרוב יופצו אלפי מגזינים הכוללים כתבות, הפקות אופנה ומאמרים העוסקים בנושאים מעצבי על, תכשיטים, סלבריטאים, אביזרי אופנה, לייף סטייל ועוד.

בין הכתבות ניתן למצוא כתבות על המעצבת העל דיאן פון פירסטנברג, שעיצבה קולקציית תכשיטים במיוחד עבור ה.שטרן, כתבה על הזמר בראיין אדמס שהפך לצלם אופנה, מעצב שיער העל, פרדריק פקאי, שעיצב יחד עם מעצבי ה. שטרן את קולקציית תכשיטי זאפיר לשיער של ה. שטרן, הפקות אופנה מהשטיח האדום עם כוכבות הולייוד, אווה לנגוריה, אשלי גא’ד, שרון סטון, סלמה הייאק, ג’סיקה אלבה ועוד. כמו כן המגאזין כולל כתבות על החנויות היוקרתיות בעולם אשר נמצאות בערי האופנה המובילות. כתבות ראיון עם הפרזנטורית של ה. שטרן השחקנית אשלי ג’ד. הפקות אופנה המשלבות פריטי אופנה, אביזרים ותכשיטים של ה. שטרן המשולבים עם המראה הספורטיבי והמראה האלגנטי שנלקח מתצוגות אופנה הנחשבות בעולם.

בישראל יושק המגאזין במהלך חודשי יולי – אוגוסט, בהשקעה של 1.2 מיליון ₪. במסגרת ההשקה למעלה מ- 30 אלף לקוחות ה. שטרן יקבלו את המגאזין לבתיהם. כמו כן המגאזין יחולק ב- 36 סניפי ה. שטרן בישראל.
דלית הראל, סמנכ"ל השיווק של ה. שטרן מסרה "לראשונה בעולם נערך שיתוף פעולה עם המגאזין הנחשב ביותר בעולם בתחום האופנה והלייף סטייל. חיבור בין שני מותגי על כמו VOGUE וה. שטרן הינו מהלך אסטרטגי שיווקי לטווח הארוך ואנו רואים בו פוטנציאל לשיתופי פעולה נוספים".עמוד זה נצפה: 739 פעמים