חיפוש באינדקס עסקים

VOGUE מגזין אופנה בעברית

פורסם מאת: barosh בתאריך: 22 יולי 2009

 

רשת תכשיטי היוקרה ה.שטרן תפיץ החודש, לראשונה בישראל, את מגזין האופנה VOGUE. המגזין בפורמאטVOGUE מגזין אופנה בעברית המזוהה של המותג, מכיל כתבות עם מעצבים כמו דיאן פון פירסטנברג, האחים קמפאנה, האדריכל Oscar Niemeyer, ראיון עם אנה וינטור, העורכת המיתולוגית, הפקות אופנה, טיפים ואופנת השטיח האדום מהוליווד וקאן.
בנוסף, המלצות של מובילי דעת קהל, כמו מדונה שממליצה על מסעדה בגן הבוטאני בלונדון, מלון בוטיק בקרחונים בארגנטינה, מסעדה בספרד שמתמחה בעישון מזון ועוד יעדים אטרקטיביים ומקומות בילוי בחו"ל. סמנכ"ל השיווק של ה.שטרן, דלית הראל מסרה כי "מדובר במהלך בינלאומי של רשת ה.שטרן, כאשר ישראל היא המדינה היחידה בשת"פ שבה לא משווק המגזין במהדורה מקומית".
לדבריה "ב-ה.שטרן רואים בשת"פ הזה פריצת דרך. לראשונה מגזין בסדר גודל כזה מפיץ מהדורה מסחרית עליה אחראים עורכת VOGUE ברזיל, צוות המפיקים והכתבים של העיתון. עד כה מגזיני הלקוחות נעשו באופן מסחרי מלא, העבירו מסרים הנאמנים לערך המותג או חברה. אני מציעים ערך מוסף גבוה, ייחוד ובידול ללקוחות. מוצר שהוא מתנה בפני עצמה, כחלק ממערכת היחסים המיוחדת בינינו לבין הלקוחות, הכוללת בין השאר גם אירועים, הטבות ומתנות".
VOGUE ה.שטרן יודפס ב-30,000 עותקים כאשר היקף ההשקעה בהשקת המגזין בישראל נאמד במיליון וחצי ש"ח.

 עמוד זה נצפה: 257 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור