חיפוש באינדקס עסקים

uuuuuu

פורסם מאת: בתאריך: 23 נובמבר 2014

 SMOKY

גלאם מעושן בקולקציית הלקים

 של ORLY לחורף 2015 

מה לא נאמר ונכתב על המראה המעושן? אין הרי מגזין, הפקת אופנה או תצוגת אופנה שלא השתמשו בטרנד, אך מה שכבש את זירת המייקאפ מתיימר לקראת החורף הקרוב "לכבוש" גם את זירת הנייל. המראה המעושן עם טוויסט מבריק מגיע לציפורניים.

 

ORLY  יצרנית הלקים האמרקאית בחרה להקדיש קולקצייה שלמה לגוון החורפי הכהה והמעורפל, אך העונה הוא הופך רך ונעים יותר לטובת הציפורן, או במילים אחרות – מעושן.

הצבעים המובילים בקולקציה הם אפורים, כחולים סגול, בורדו ואפילו זהב אולטרסגולי רק שלקראת החורף הם כצפוי מקבלים גלאם מעושן.  הטקסטורות אכן משתנות. העונה נעשה שימוש מודגש בחלק מגווני הקולקציה בשבבי סילקון שקופים היוצרים על הציפורן בוהק נקי יותר אותו מקבלים גווני הלק בדומה לנְסוֹרֶת יהלומים. בלק רגיל אומנם משולבות לעיתים אבקות גליטרים בעלות טסטורה מוזהבת ו/ו מוכספת היוצרות מרקם מנצנץ, אך בליין הנוכחי על מנת לשמר את המגמה המעושנת ולא לאבד מהבוהק שולבה אבקת נסורת סיליקונית שקופה ונטולת צבע המעניקה כאמור ברק מעודן לגווני הלק.

 

הטקסטורות אכן משתנות. העונה נעשה שימוש מודגש בחלק מגווני הקולקציה בשבבי סילקון שקופים היוצרים על הציפורן בוהק נקי יותר אותו מקבלים גווני הלק בדומה לנְסוֹרֶת יהלומים. בלק רגיל אומנם משולבות לעיתים אבקות גליטרים בעלות טסטורה מוזהבת ו/ו מוכספת היוצרות מרקם מנצנץ, אך בליין הנוכחי על מנת לשמר את המגמה המעושנת ולא לאבד מהאפקט שולבה אבקת נסורת סיליקונית שקופה ונטולת צבע המעניקה כאמור ברק ונצנוץ מעודן בגוון הלק עצמו.

 

מחיר:             29 שח

להשיג:           אצל המניקוריסטיות ומרכזי הציפורניים.עמוד זה נצפה: 413 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור