חיפוש באינדקס עסקים

stop sale בגרנד קניון

פורסם מאת: barosh בתאריך: 1 אוקטובר 2007

הגרנד קניון בחיפה משיק קונספט חדש של מכירות סוף עונה, תחת השם stop sale (סטופ סייל), במסגרתו יינתנו עד 90% הנחה על קולקציית הקיץ של המותגים המובילים בקניון.

ה-stop sale יתקיים בגרנד קניון בין התאריכים stop saleה- 10.10.07-12.10.07. במסגרת ה-stop sale  יימכרו ב- 90% הנחה פריטי אופנה ואביזרי אופנה של קולקציית קיץ 2007 של מותגי האופנה המובילים בקניון, ביניהם: רנואר, הוניגמן, היינס, ילדותי, קדס קידס, לי קופר, דיווה, טאג וומן, עונות, זיפ, נו ניים, סקצ’רס, קליגולה, אישה אישה, דרוקר, רמי לי, אירוקה, אפרודיטה, נעלי נמרוד, סליו ועוד.

כמו כן יכלול ה-stop sale מכירות של עד 90% הנחה על מוצרים מתחומים שונים, כמו: בשמים, קוסמטיקה, ספרות, ואיפור בחנויות: מאדינה מילאנו, אפריל, ריקושט ועוד. לרגל השקת הקונספט החדש יצא הגרנד קניון במסע פרסום רחב, באמצעות משרד הפרסום צדר: יריב. הקמפיין בתקציב של 100,000 $, כולל שלטי חוצות, ג’ינגלים ברדיו, מודעות צבע וקופונים שיופצו ב-100,000 אלף עותקים.

הקמפיין יפנה גם למגזר הרוסי ולמגזר הערבי.  ישראל סביון, מנכ"ל הגרנד קניון בחיפה  מסר כי "מדובר בקונספט חדש שאינו דומה לבוקסינג דיי שהיה נהוג בעבר בקניונים ברחבי הארץ וזאת הודות לעובדה שמדובר במכירה של פריטי אופנה ומוצרים מעונה קודמת.

לדבריו: הקונספט החדש מאפשר לצרכן להנות מצד אחד מסחורת קיץ איכותית של המותגים המובילים במחירים אטרקטיביים במיוחד, ומצד שני מאפשר לרשתות לחסל סחורות קיץ מהמחסנים ללא צורך לשחוט את מחירי עונת הסתיו הנמצאת בשיאה.

" עוד מסר סביון כי ב-stop sale ישתתפו מעל ל-90% מחנויות הקניון. לדבריו: "מדובר בהיענות חסרת תקדים בהיקפה, דבר המבטיח לצרכנים להנות מתמהיל רחב של מותגים ומוצרים. עמוד זה נצפה: 444 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור