חיפוש באינדקס עסקים

Seche vite מייבש לק

פורסם מאת: בתאריך: 3 אפריל 2012

Seche vite מייבש לקהמותג העולמי SecheVite הינו מותג אהוד ברחבי העולם. את היהלום שבכתר קטף מייבש הלק, הכיסוי האיכותי והמבריק ביותר מתוצרת החברה, שעשה את הבכורה שלו בשנת 1991 ומאז מככב באופן מתמיד בכל העולם ונחשב למייבש הלק המוביל במכירות.

הציפוי אשר מיועד לייבש במהירות את הלק, מהווה גם שכבת מגן וכיסוי אחרי מריחת שכבת הלק מתחתיו. שכבה אחת תכסה את הלק בשכבת ציפוי מבריקה במיוחד, אשר תתייבש על הציפורניים מהר מאוד, דבר החוסך תסכול רב לאותן נשים אשר מורחות את הלק בבית ומיד הוא מתקלקל ומתקלף. הציפוי שומר על הלק לאורך זמן ומונע הצהבה של הציפורניים, משאיר אותן חזקות אך עם מגע של משי.

מייבש הלק Sechevite הוא פטנט עם ביצוע ותוצאות נהדרות. לאחר יותר מעשור שהציפוי האהוד מככב במרכזי הטיפוח המקצועיים בכל העולם, הוא עדיין זוכה לשבחים וקיבל הכרה במאמרים שהתפרסמו במגזיני האופנה הבינלאומיים Allure ו-Elle. כמו כן, זכה מייבש הלק של Seche vite בפרס InStyle במשך 10 שנים רצופות.

מייבש הלק Sechevite מוביל את הדרך לטיפול ציפורניים טבעי, ומעכשיו הוא בפריסה ארצית רחבה, במכוני הטיפוח המקצועיים, ביבוא בלעדי של חברת ברייסון שיווק.
מחיר לצרכן: 75 שקל. (16 מ"ל).עמוד זה נצפה: 561 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור