חיפוש באינדקס עסקים

Remington Silk Therapy

פורסם מאת: בתאריך: 11 פברואר 2015

מותג הטיפוח REMINGTON מרחיב את קו המוצרים
בקטגורית השיער הבריא ומשיק סדרה חדשה:

 Remington Silk Therapy

קו מכשירים לעיצוב השיער המשלב בפעם הראשונה בעולם
את יתרונותיו של חלבון המשי דרך שימוש במכשירי עיצוב חשמליים.

אחרי שיצרו תקדים בהשקת סדרת הקראטין, חוזרים ברמינגטון ומשיקים את הדבר הגדול הבא:
סדרת Silk Therapy הכוללת טכנולוגיה חדשה ובלעדית המאפשרת החדרת חלקיקי חלבון משי לתוך ציפוי ה- Advanced Ceramic (הפלטות הקרמיות). אותם חלקיקים מועברים לשיער תוך כדי עיצובו בעת השימוש במכשירי עיצוב שונים, בהם הותקנה הטכנולוגיה.  

תרומתו של חלבון המשי לחיוניות השערה הוכחה כבר במחקרים קודמים: המשי מכיל 17 חומצות אמינו מתוך 19 חומצות שמכילה השערה באופן טבעי.
יש לו מאפיינים מעוררי לחות מצוינים ובכך את היכולת לשמור על רמות לחות בעור והשיער, הוא מסייע באיחוי ושיקום קצוות מפוצלים, משפר את הגמישות והרכות של סיב השערה, מעניק עמידות טובה יותר בעת תהליך עיצוב השיער ועוד.

לצד הטכנולוגיה החדשה, כוללים מוצרי הסדרה את כל הפיתוחים האחרונים בתחום מנגנוני הבטיחות והזהירות שרמינגטון ידועה בהם ושהפכו אותה לשחקן מוביל בתחום המיכשור לעיצוב השיער: כיבוי אוטומטי, אפשרות נעילת טמפרטורה, מנגנון טמפרטורה אוטומטי ועוד.

סדרת Silk Therapy כוללת את המוצרים הבאים:

מחליק שיער משי קרמי רחבsilk wide
מחליק שיער משי קרמי רחבsilk wide
מחליק בעל פלטות Advanced Silk Ceramic ארוכות ורחבות במיוחד (110 X 51 מ"מ) הכוללות ציפוי קרמי בשילוב משי לתוצאות חלקות ולמראה שיער מלא ברק. המכשיר הוא בעל הטמפרטורה הגבוהה ביותר (230 – 150) וכולל מנגנון טורבו מיוחד המאפשר להגיע לטמפרטורה של 240 מעלות למשך חצי דקה ותצוגה חכמה – להתאמת דרגת החום לסוג השיער. המכשיר מתחמם מהר ומוכן לשימוש תוך 10 שניות בלבד והוא כולל מנגנון טמפורטורה אוטומטי הזוכר את הטמפרטורה האחרונה שהייתה בשימוש. מגיע עם מנגנון בטיחות (כיבוי אוטומטי לאחר שעה), אפשרות לנעילת טמפרטורה, כבל ארוך במיוחד מסתובב 360 מעלות לשימוש נח, תיק אחסון מבודד חום ומתח אוניברסלי.

חמש שנות אחריות
מחיר לצרכן: 499 ₪

מחליק שיער משי קרמיsilk

 מחליק שיער משי קרמיsilk
מחליק בעל פלטות Advanced Silk Ceramic הכוללות ציפוי קרמי בשילוב משי לתוצאות חלקות ולמראה שיער מלא ברק. הכשיר הוא בעל הטמפרטורה הגבוהה ביותר (230 – 150) וכולל מנגנון טורבו מיוחד המאפשר להגיע לטמפרטורה של 240 מעלות למשך חצי דקה ותצוגה חכמה – להתאמת דרגת החום לסוג השיער. המכשיר מתחמם מהר ומוכן לשימוש תוך 10 שניות בלבד והוא כולל מנגנון טמפורטורה אוטומטי הזוכר את הטמפרטורה האחרונה שהייתה בשימוש. מגיע עם מנגנון בטיחות (כיבוי אוטומטי לאחר שעה), אפשרות לנעילת טמפרטורה, כבל ארוך במיוחד מסתובב 360 מעלות לשימוש נח, תיק אחסון מבודד חום ומתח אוניברסלי.

חמש שנות אחריות
מחיר לצרכן: 449 ₪

מייבש שיער מקצועי AC silk

 מייבש שיער מקצועי AC silk
מייבש שיער מקצועי מנוע AC חזק ועמיד לשימוש ממושך, בעל מהירות ייבוש של 140 km/h טכנולוגית יונים מתקדמת עם 90% יותר יונים למניעת קרזול ויצירת ברק, מחיצה קרמית בציפוי משי לקבלת שיער גמיש ומבריק. 6 דרגות חימום ומהירויות, פונקציית טורבו לייבוש מהיר במיוחד, פיה צרה לריכוז האוויר החם, דיפיוזר, לולאה לתליית המכשיר וכבל ארוך במיוחד.        

5 שנות אחריות
מחיר לצרכן: 399 ₪  
 

REMINGTON, מותג הגילוח היבש המוביל בארה"ב מכונת התספורת החזקה בעולם! REMINGTON EXTREME
משיק את הדבר הבא בתחום מכונות התספורת הביתיות.
מכונת התספורת החזקה בעולם!
REMINGTON EXTREME

אחרי שנים של ניסוי ומחקר, משיק צוות הפיתוח של רמינגטון את הדבר הבא בתחום מכונות התספורת הביתיות: REMINGTON EXTREME, הראשונה בעולם עם המנוע החזק ביותר והיחיד בשוק המדמה את מנועי המומנט המקצועיים של מכוניות המרוץ. בנוסף, מאמצת רמינגטון את יתרונותיה המוכרים של הפלדה היפנית ומיישמת אותן, פעם הראשונה בשוק מכונות התספורת, בלהבי החיתוך של המכונה החדשה. גוף המכונה עצמו עשוי פוליקרבונט עמיד וקשיח, המשמש בתעשיית התעופה והאווירונאוטיקה. החומר הייחודי יוצר שכבת הגנה עמידה בלתי נשרטת ובלתי שבירה.

"רמינגטון אקסטרים" צלחה את מבדקי הבטיחות הנוקשים ביותר שקיימים כיום למכשירים מסוג זה, ביניהם נפילה מבניין רב קומות, הפעלת לחץ מאסיבי על המכונה ועוד. ההצלחה במבחני העמידות יחד עם היתרונות הטכניים המובהקים הקנו לה את המעמד והתואר של "מכונת התספורת החזקה בעולם".

מנוע מומנט חזק ועוצמתי במיוחד  7.4v  – מהירות חיתוך של 350 מ"מ לשנייה!

מנועים קיימים בצורות שונות. למנוע בצורת V יש השפעה על ביצועי המכשיר, על מהירות ועל חיתוך מדויק. המנוע מעביר כוח בצורה ישירה לסכינים, מפחית את "קפיצות הסכין" בזמן התספורת, מונע מהשיער להיתפס ובכך מאפשר את החיתוך החלק המהיר והמדויק ביותר.  מומנט הינו כוח סיבובי הגורם לתאוצה ומוביל לביצועים שווים גם כשצפיפות השיער גבוהה.  מנועי V קיימים בדרך כלל במכוניות מרוץ. זו פעם ראשונה שנעשית התאמה של מנוע כזה למכונת תספורת ביתית.

להבי פלדה יפנית

לפלדה יפנית יכולת עמידות גבוהה בפני שבר, הודות לחוזק הפלדה, הנשען על חישול רב שכבתי. הפלדה לא תאבד לעולם את גמישותה, למרות חוזקה, הודות לשילוב שכבות המתכת הרכה במבנה הרב שכבתי שלה. פלדה יפנית מוכרת בעיקר מעולם סכיני המטבח. זו פעם ראשונה שנעשה בה שימוש גם בתחום מכונות התספורת.

 • חשמלית/נטענת – 4 שעות לטעינה מלאה
 • סוללת ליתיום ל-120 דקות עבודה
 • סכין מתפרקת לניקוי נוח
 • 11 מסרקי הגבהה 1.5-25 מ"מ
 • נורית לחיווי טעינה
 • מזוודת אחסון מפוארת בצורת ארגז כלי עבודה
 • נשטפת
 • לולאה לתליית המכשיר
 • מברשת ניקוי ובקבוק שמן
 • מתח אוניברסלי
 • 3 שנות אחריות, 10 שנות אחריות על המנוע

 REMINGTON EXTREME
מחיר 499 ש"ח 

 

להשיג ברשת המשביר, אייס ברשתות וחנויות החשמל המובחרות ברחבי הארץ

 עמוד זה נצפה: 247 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור