חיפוש באינדקס עסקים

Race Time – HUGO BOSS

פורסם מאת: בתאריך: 1 ינואר 2012

Race Time - HUGO BOSSמהדורת שעונים חדשה ומוגבלת מבית HUGOBOSS, מנציחה את שיתוף הפעולה של המותג עם פורמולה 1. כחלק מחגיגות 30 שנה לשותפות ולחסות הארוכה ביותר בהיסטוריית FORMULA 1, משיק מותג השעונים HUGOBOSS מהדורת שעונים מוגבלת המנציחה בעיצובה את הקשר בין השניים.

על מנת לעשות זאת, מעצבי הסדרה הייחודית שבקולקציית Black המוכרת של המותג, השתמשו בעיצובם במוטיבים המזוהים עם המרוץ המפורסם. כך למשל, בגב השעון מופיעה חריטה של מספר השעון במהדורה לצד דגל המרוץ המשובץ. בנוסף, מזוהים גם רכיביו השונים של השעון מבחינת החומר והעיצוב עם המרוץ ואופיו; חוגת השעון הכוללת תתי מונה עוצבה בהשראת לוח המכוונים בתא הנהג של מכונית המרוץ ומוקפת בסקאלת טכומטר למדידת מהירות בה רכב נוסע – פונקציה המזוהה במיוחד עם קונטקסט העיצוב. כמו כן, משולבים שעוני הסדרה ברצועת סיליקון  בטקסטורה המדמה את צמיגי מכונית המרוץ ומשווה לה מראה מחוספס.

מרוץ פורמולה 1 כמקור השראה בא לידי ביטוי לא רק בעיצוב השעון אלא גם בפונקציונאליות. בין הפונקציות, סטופר, שעון מעורר ועמידות במים עד 100 מטרים שלצד בית השעון שעשוי פלדת אל חלד בציפוי טיטניום, משלימים את הקונספט הספורטיבי.

שעון המהדורה מגיע באריזה מיוחדת ומהודרת תחת ההקדשה "מהדורת ספורט מוטורי מיוחדת".עמוד זה נצפה: 403 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור