חיפוש באינדקס עסקים

POLO JEANS

פורסם מאת: barosh בתאריך: 1 נובמבר 2007

רשת סקאל ספורט תכניס בימים אלה לראשונה ל-6 מסניפי הדגל, את המותג האופנתי POLO JEANS. במסגרת זו, תפתח הרשת מחלקות מיוחדות של המותג בקניון ארנה בהרצליה, קניון גבעתיים, קניון ממילה בירושלים, הקניון הגדול בפ"ת, קניון רננים ברעננה ובגרנד קניון בחיפה.
POLO JEANS
הקולקציה של קיץ 2008 תיכנס למחלקות של POLO JEANS בסניפי סקאל ספורט כבר  בחודש ינואר הקרוב. הקולקציה מיועדת לגברים ולנשים, והקו הינו צעיר, חדשני וצבעוני. המותג כולל פריטי אופנה, כגון: ג’ינסים, מכנסיים, ברמודות, חולצות T, גופיות, שמלות, חצאיות, טוניקות בשלל וריאציות ודוגמאות, ואקססוריז: תיקים, כובעים וחגורות. ארז יום טוב, מנהל מותג POLO JEANS, מוסר כי: "האסטרטגיה העומדת מאחורי מהלך זה היא לשלב בסניפי רשת סקאל ספורט מותגי אופנה לצד מותגי הספורט". לדבריו: "מותג POLO JEANS פונה לקהל צעיר, חובב טרנדים ואופנות. הקולקציות מיועדת לנשים ולגברים, וערכי המותג מושתתים על קו צעיר, עדכני וקהל שחובב אופנה וטרנדים. לכן, הקולקציות מעוצבות בהתאם לארבע העונות, ומתחלפות ארבע פעמים בשנה. כמו כן, הסדרות רחבות ומגוונות גם בפריטי לבוש וגם באקססוריז". מותג האופנה POLO JEANS נמצא בבעלות חברת סקאל ספורט. החברה תפתח 6 מחלקות חדשות של המותג בשישה מסניפיה, מתוך 10 סניפי סקאל ספורט ברחבי הארץ. זאת בנוסף לסניף הקיים של המותג POLO JEANS  בקניון ארנה וחנויות המוכרות את המותג בסיטונאות. במסגרת השדרוג, תוקצה בכל סניף מחלקה מיוחדת עבור המותג.

כל אחת מהמחלקות תעוצב בסגנון שונה בהתאם לאופיו של כל אחד מהסניפים, בד בבד בהתאם לאופי ולקו הצעיר של המותג.  רשת סקאל ספורט, שייכת לחברת סופר ברנדס שבבעלות חברות סקאל ובריל, מונה 10 סניפים ברחבי הארץ. סופר ברנדס מייבאת ומשווקת מותגים בינלאומיים, ביניהם: ניין ווסט, קדס, איזי ספיריט ועוד. כמו כן, החברה מפעילה את רשתות המותגים.עמוד זה נצפה: 563 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור