חיפוש באינדקס עסקים

OMC – קוסמוביוטי 2012

פורסם מאת: בתאריך: 16 דצמבר 2012

OMC - קוסמוביוטי 2012. צילום: אוהד אסור לפורטל בראש.בסימן חגיגות השנה החמישית להצטרפותה של מדינת ישראל לאיגוד העולמי OMC, התקיימה תערוכת CosmoBeauty 2012 בגני התערוכה בתל אביב שאיגדה את כל מי שהאופנה ותעשיית היופי בישראל נוגעת לו, לאירוע חוויתי של שיער, קוסמטיקה מקצועית, איפור וציפורניים, כמו גם אליפות בינלאומית ה-3 בישראל בעיצוב השיער, אמנות האיפור, טיפוח ועיצוב הציפורניים בעשרות קטגוריות שונות.

הדבר הבטיח לאלפי המבקרים את ההנאה מחוויית הקניות, החשיפה לחידושים והמותגים המקצועיים של החברות הרבות שהציגו בתערוכה, ביניהם: פורטל בראש ומגזין הדליין, וולה פרופשיונלס, מורוקנאוייל, לייבל M, גדעון קוסמטיקס, מוטיה רובין, סרינה קיי, גרייטלנגטס, עדי שנדל הדמיית שיער, לה-ריצ’ה, קוונטום, פאפו, סנסיאנס, לנדול, קוריוליס, איסו, אמיקה, דיוויס ואודי, ביביליס פרו, הייר מנטורס, NPM, סנטצ’י, בלדונה, מיטל עיצובים, טליה סול, פרפקט הייר, קווה קווה, לאורקס, אול פור וומן, קלוטה, רייס פרופשיונל, מג’יק קוסמטיקס, איגה פרופשיונל, קונד, NFU, דוקטור לייף, הפן של איתמר ומציגים נוספים.

 

OMC - קוסמוביוטי 2012. צילום: אוהד אסור לפורטל בראש
OMC – קוסמוביוטי 2012. צילום: אוהד אסור לפורטל בראש

נשיא OMC ישראל - רומן רובין עם אביבית בר זוהר. צילום: אוהד אסור לפורטל בראש.רומן רובין נשיא איגוד OMC בישראל מסר: "אירוע ייחודי ומבורך זה בישראל, מצטרף אל שורת האירועים המשמעותיים לתעשיית היופי שהופקו על ידינו, ביניהם אירועי התרמה לילדי וראייטי, סמינרים מקצועיים באקדמיית Motie Rubin-OMC ISRAEL, אירוח אמנים רבים בישראל כמו פטריק קמרון, אירינה ברנובה, אקדמיית דולורס ועוד.

רצף האירועים הללו משמשים כמפגש בין עולם האופנה העילית, לתחומי האסתטיקה והשיער, מתמזגים באווירה אלגנטית כמסורת טקסי OMC הבינלאומיים המופקים בעולם.

אליפות ישראל לשנת 2012 הינה אליפות בינלאומית שלישית, הגדולה שהתקיימה אי פעם בישראל עם למעלה מ-190 מתמודדים מישראל ומהעולם ביותר מ-20 קטגוריות שונות. ביסוד החזון של התאחדות OMC בישראל עומדת השאיפה להעניק למעצבי השיער, אמני איפור וציפורניים בישראל, לממש את הפוטנציאל הטמון בהם, קידום וייצוג מקצועות היופי בארץ לרמה וסטנדרטים גבוהים ובינלאומיים. לשם כך אנו עושים יותר מלהכשיר את דור העתיד בעיצוב השיער, אמנות האיפור ובניית ציפורניים. העשייה שלנו בהתאחדות OMC מעודדת הרחבה של המודעות, היצירתיות והדמיון במקצועות היופי באופן מתמיד. הדבר יוצא לידי ביטוי באירועי ההעשרה, כנסים בינלאומיים, אליפויות בינלאומיות ופנים ארציות, כיתות אמן ועוד הרבה אירועים כגון האירוע הזה המופקים על ידינו בישראל בשיתוף עמיתינו מרחבי העולם.

מוטי רובין בתערוכת קוסמוביוטי 2012. צילום: Alexander Kolesnik
מוטי רובין בתערוכת קוסמוביוטי 2012. צילום: Alexander Kolesnik

מוטי רובין: גם בתערוכה וגם בבמה המרכזית ניתן היה ליהנות מכיתות אמן עם מעצבי שיער מובילים בישראל, ביניהם: פרויקט המנטורים עם אייזיק אברג’ל, חיים סיוון, אמיר מזרחי, פרזנטורים של חברות הקוסמטיקה המקצועיות כמו חברת וולה ישראל, פאפו, מייקום, לייבל M עם דיוויס ואודי וכמובן הצוות האמנותי של האקדמיה שלנו MOTIE RUBIN, רפאל ואני. אני מאמין שאירועים אלה, מהווים חלק מרשימה ארוכה ומכובדת של אירועי שיער המשפיעים על תרבות האופנה, טיפוח החן והיופי בישראל ובעולם.

.דוד בלחנס - מנכ"ל בראש בתחרות בניית וקישוטי ציפורניים קוסמוביוטי 2012. צילום: אוהד אסור לפורטל בראש
דוד בלחנס – מנכ"ל בראש בתחרות בניית וקישוטי ציפורניים קוסמוביוטי 2012. צילום: אוהד אסור לפורטל בראש

לסיכום: תערוכת קוסמוביוטי 2012 נמנית על התערוכות המוצלחות המשפיעות על תרבות האירועים המקצועיים בישראל ועומדת בשורה אחת עם האירועים הגדולים המתקיימים בעולם המובילים קדימה את תעשיית היופי. איגוד OMC ישראל פועל מזה 5 שנים ומקדם את אמות המידה הגבוהים של האיגוד העולמי OMC ORGANIZATION MONDIALE COIFFURE. מדי שנה איגוד OMC ISRAEL עורך פעילויות מקצועיות ומגוונות: בפרוס עלינו השנה הקלנדרית החדשה, יתקיימו בתאריכים נבחרים סמינרים ואירועי העשרה עם אמנים אורחים מחו"ל, זאת הזדמנות מיוחדת לבקר באתר האיגוד ולהתעדכן בלוח האירועים המתעתדים להתקיים בישראל ובעולם.עמוד זה נצפה: 492 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור