חיפוש באינדקס עסקים

H&M חיפה – הפתיחה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 אפריל 2010

   H&M חיפה - הפתיחה. צילום: יוני רייף.
חודש לאחר פתיחתם של הסניפים בתל אביב ובירושלים, השיקה רשת H&M את הסניף הצפוני בגרנד קניון חיפה. הסניף, הממוקם בקומה 2 של הקניון משתרע על פני 1300 מ"ר של אופנה במחלקת הנשים והילדים, כאשר מחלקת אופנת הגברים צפויה להצטרף בעוד כ-4 חודשים.
לאירוע ההשקה הגיע מספר רב של לקוחות תושבי חיפה והצפון אשר נחשפו במהלך השבועות האחרונים למודעות הפרסום של הרשת המזמינות אותם להגיע לאירוע הפתיחה של הסניף.


200 הלקוחות הראשונים של סניף חיפה זכו לקבל חולצת מעצבים ממתוך מהדורה מוגבלת אשר עוצבה במיוחד עבור ישראל.
אנדרו חורש יו"ר מאץ’ ריטייל זכיינית H&M בישראל, גזר את הסרט שעל דלתות החנות יחד עם גלעד קרונר מנכ"ל מאץ’ ריטייל והראל מקורי מנהל החנות, וציין כי מאץ’ ריטייל נרגשת לקראת פתיחת הסניף השלישי של H&M בישראל. בפתיחה נכח גם מנכ"ל הגרנד קניון ישראל סביון, שבירך על כך שהרשת בחרה
בחיפה לפתיחת הסניף השלישי.


בחנות H&M בגרנד קניון חיפה עובדים כ-70 עובדים אשר עברו תהליך הכשרה במהלך החודשים האחרונים בארץ ובחו"ל.
הסניף שנפתח בחיפה הינו אחד מ-7 סניפים שרשת H&M צפויה להשיק בישראל במהלך השנה הקרובה. מלבד ירושלים, ת"א וחיפה, יפתחו בהמשך סניפים גם בכ"ס, רחובות, נתניה ופתח תקווה.

H&M חיפה - הפתיחה. צילום: יוני רייף. רשת H&M (Hennes & Mauritz) נוסדה בשבדיה בשנת 1947 כשהיא מבוססת על הקונספט אופנה ואיכות במחירים הטובים ביותר. הרשת ידועה בשיתופי הפעולה עם מעצבים בעלי שם כגון מדונה, ג’ימי צ’ו, קארל לגרפלד, סטלה מקרטני, סוניה ריקל ועוד.


לקבוצת H&M כ-2,000 חנויות ב-37 מדינות (ישראל היא המדינה ה-37). בשנת 2009 עמדו מכירות הרשת על למעלה מ-10.5 מיליארד יורו ומספר העובדים ברחבי העולם עומד על כ-76,000.

קולקציית האביב של רשת H&M משלבת השפעות אתניות, קלאסיקות הוליוודיות ישנות, גזרות בהשפעת
שנות ה-80, סגנון רומנטי ואריגים בהרכבים, במרקמים
ובשילובים חדשים.

 

 

 

 

H&M חיפה - הפתיחהH&M חיפה - הפתיחה
H&M חיפה – הפתיחהעמוד זה נצפה: 372 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור