חיפוש באינדקס עסקים

GUESS – קולקציית תיקים קיץ 2010

פורסם מאת: barosh בתאריך: 15 יוני 2010

 

מותג האופנה והתיקים האמריקאי GUESS בחר בדוגמנית והשחקנית הבינלאומית, ונסה הסלר להוביל את קמפיין עונת קיץ 2010, לקולקציית התיקים החדשה. ונסה הסלר בת ה-22 ממוצא איטלקי-אמריקאי, החלה לדגמן בגיל 15 GUESS - קולקציית תיקים קיץ 2010. צילום: וינסט פיטרס.ומאז כיכבה בין היתר בקמפיינים של קלווין קליין, ג’ורג’יו ארמאני ולוריאל ובתצוגות שבוע האופנה ברומא.
הסלר שיחקה לצדם של אלן דלון וג’רארד ד’פארדייה בסרט הצרפתי Asterix at the Olympic Games (2008) ולצדו של כריסטיאן דה-סיקה בסרט האיטלקי Christmas in Miami (2005).
קמפיין קיץ 2010 של קולקציית תיקי GUESS מביא את המערב הפרוע אל תוך העולם המודרני.
הקמפיין, שצולם בבית בעיר ווניס קליפורניה, משלב אלמנטים של אדמה, לרבות קירות בעלי טקסטורות מעניינות ומריצות עץ, השואבים את הלקוח לתוך הסיפור, ומאפשרים לו לדעת שהוא עומד לצאת למסע אל הספר של ארצות הברית. הקמפיין מונע ע"י המוצרים ומתמקד בנערת Guess – בלונדינית לוהטת ובתיקים שהיא נושאת.
קולקציית התיקים של GUESS נחלקת לשתי קטגוריות עיקריות, Denim Revolution ו-Global Escape, ושתיהן משלימות את קולקציית הבגדים המוצגת בקמפיין העיקרי של החברה.
סגן היו"ר והמנכ"ל של המותג GUESS, פול מרסיאנו :"GUESS הוא מותג של סגנון חיים. בחיים האלה, נערת GUESS חייבת שיהיו לה אקססוריז מדהימים, כאשר בעונת קיץ 2010 התיקים הם הדבר העיקרי. לכן, חשבנו שהדרך הטובה ביותר להציגם היא בקמפיין המתמקד במותג עצמו וונסה הסלר בעלת המראה הזוהר והתשוקה האיטלקית היא הפרזנטורית המושלמת למטרה זו".

GUESS - קולקציית תיקים קיץ 2010. צילום: וינסט פיטרס.
GUESS – קולקציית תיקים קיץ 2010. צילום: וינסט פיטרס.עמוד זה נצפה: 262 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור