חיפוש באינדקס עסקים

CASTRO BLACK

פורסם מאת: בתאריך: 26 ינואר 2012

מותג האופנה קסטרו גאה להשיק את CASTRO-BLACK, קולקציה אופנתית, חדשה ומרהיבה המצטרפת אל קולקציית הקז’ואל והג’ינס של קסטרו.

קו ה-BLACK יהווה כתובת עבור לקוחות אופנתיים שאוהבים אופנת SMART מגובשת, איכותית ונגישה, והוא מעניק ללקוחות קסטרו בקו הנשים ובקו הגברים הצעת ערך חדשנית ומרגשת.

מעצבי הסטודיו של קסטרו קיבלו על עצמם את האתגר להמשיך ולהוביל את ענף האופנה בתקופה מאתגרת המתאפיינת בכניסת רשתות אופנה בינלאומיות וביניהן גם ענקיות אופנה זרות.

קולקציית ה-BLACK של קסטרו נוצרה בתהליך פיתוח שארך למעלה משנה. הצלחתה של קסטרו בקו ה-RED, קו הקז’ואל של המותג, ובקו ה-BLUE, קו הג’ינס המצליח של קסטרו, אפשרה למעצבי קסטרו לצעוד קדימה וליצור קו חדש מתוך הבנת המקום בו הם חיים ופועלים.

כמעצבים ישראליים, התאפשר להם לנהל כקבוצה דיאלוג מתמשך בינם ובין הלקוחות, ובינם לבין האנשים הקרובים אליהם, בכדי למפות באופן מדויק את צרכיהם המגוונים של הלקוחות בישראל.

מעצבי קסטרו חשו צורך ממשי בהרחבת הקולקציה על ידי פיתוח קו אופנה נוסף, כזה שיציע ללקוחות קסטרו מגוון רחב יותר של אפשרויות, עם מבט ממוקד אל התלבשות מתוחכמת, צעירה, המאפשרת סגנון אישי, אופנתי ועל זמני.

החוזק של הסטודיו לעיצוב של קסטרו על כל גווניו סייע בפיתוח קו ה-BLACK, שנשען על מוטיבים הנובעים מעולם ה-SMART וההתלבשות האלגנטית המוקפדת המבדלים אותם מעולם הקז’ואל. הביקוש שנוצר למראה הקלאסי והאופנתי היווה מקור להשראה והוביל את המעצבים ליצירת הקו החדש של ה-BLACK – אלגנטי, מחוייט, יוקרתי, נינוח וסופר-אופנתי.

בקולקציה ניכר השימוש בחומרים איכותיים ועשירים כגון בדי משי, קרפ, עור, צמר, פשתן ועוד. לצד החומרים האיכותיים פותחו גזרות חדשות והורחב טווח המידות בקולקציה.

כחלק מהתרחבות הקולקציה והוספת קו ה-BLACK עבר גם הלוגו של קסטרו רענון. במסגרת המיתוג המחודש פותח השנה ה-RedBar, הסמל המלבני האדום שמהווה התפתחות ישירה ללוגו קסטרו. ה-RedBar, נקי מכיתובים ובעל נוכחות איקונית, מלווה את כל קולקציית האופנה של קסטרו.

קו האופנה החדש, ה-CASTROBLACK מותג וקיבל לוגו ייחודי משלו. הפריטים החדשים יופצו לחנויות במהלך חודש פברואר במקביל להשקת הקולקציה החדשה. בחנויות החדשות ימוקם ה-CASTROBLACK באזור נפרד שעוצב ברוח הקו.

CASTRO BLACK  CASTRO BLACK
CASTRO BLACKעמוד זה נצפה: 419 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור