חיפוש באינדקס עסקים

150 שמלות כלה – לילד

פורסם מאת: barosh בתאריך: 7 אוגוסט 2019

פרויקט '150 שמלות כלה וילד' למימון תהליך הפונדקאות העתידי של מעצב האופנה אהרון רון כהן ובן זוגו, יוצא לדרך! השקת הפרויקט תיערך באירוע גאלה חגיגי ביום רביעי, ה- 7 לאוגוסט, במתחם האירועים 'תרין', ראשל"צ. האירוע ייפתח עם תצוגת אופנה של שמלות הכלה בעיצובו, בהשתתפות דוגמניות, לקוחות ומשפחה, אשר התגייסו כולן בהתנדבות למען המטרה, ביניהן: סתיו סטרשקו, רומי אברג'יל, הסטייליסטית ליאת אשורי, אירה דולפין, שני גולדשטיין, בת אל פאפורה, עדן יוחנן, גל גברעם, ג'ניפר קים, קיי לונג, לינה מחול ועוד.

150 שמלות כלה - לילדאירה דולפין בשמלת כלה של רון אהרון כהן, צילום: זהר שטרית

פרויקט 'מאה חמישים שמלות כלה וילד' נולד כאשר מעצב האופנה אהרון רון כהן, החליט לשלב בין עבודתו לבין החלום שלו, להביא ילד לעולם. כידוע, גורמי החוק בישראל לא מאפשרים פונדקאות בארץ לגברים, ניתן לבצעה רק בחו"ל ועלות תהליך כזה היא למעלה מ- 150,000 דולרים. לכן, החליט כהן לגייס את כישרונו לטובת החלום ולמכור 150 שמלות כלה, אשר יממנו את עלות הפונדקאות.

באירוע ההשקה שיתקיים ב'תרין', יימכרו שמלות הכלה בעיצובו. כל מי שתרכוש שמלת כלה יוכלו ליהנות מחבילת טוטאל לוק הכוללת גם איפור, שיער, טבעות ועגילים, אשר נתרמו על ידי אנשי מקצוע מובילים, לקידום הפרויקט. ניתן לרכוש את השמלות גם באתר הבית של המעצב www.rldneim.co.il.

מעצב האופנה אהרון רון כהן הבעלים של בית האופנה RLDNEIM . אהרון, אשר למד את התחום התפירה והעיצוב מסבתו פתח את הסטודיו הראשון שלו לכלות בשנת 2010 בתל אביב. הקו העיצובי של אהרון הוא כזה שמתרכז בחומרי גלם איכותיים ויצירתיים ולא מתפשר על האיכות הבד בשמלה. ישנו דגש רחב על אופי התפירה, שילוב בדים, אבנים ואלמנטים נוספים. כל דגם בסטודיו מותאם באופן אישי ללקוחה ולאישיות שלה ואינו דומה לאחר. בכל הדגמים ניתן להבחין בקלות בטביעת האצבע של אהרון מבחינת הגזרות והעיצוב .

150 שמלות כלה - לילד גל גברעם בשמלת כלה של רון אהרון כהן, צילום: זהר שטרית

יום רביעי (7.8.19) במתחם האירועים 'תרין', אליעזר מזל 6, ראשל"צ בשעה 19.00
מחיר כרטיס: 110 ₪  עמוד זה נצפה: 1,271 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור