חיפוש באינדקס עסקים

איגי וקסמן עושה תכשיטים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 מאי 2011

איגי וקסמן עושה תכשיטים. צילום: עידו איז’ק.איגי וקסמן נבחרה לדגמן את קולקציית התכשיטים לקיץ של המעצבת פאולה לפידות.

וקסמן שהיתה ועודנה אושיית אופנה עם סגנון אופנתי מיוחד, חוזרת אלינו רגע לפני הופעתה בהיכל התהילה של ערוץ 24 ואחרי לימודי פסיכולוגיה ומציגה נשיות בוגרת, בשלה ורכה בצילומים לקולקציית הקיץ של מעצבת התכשיטים פאולה לפידות.

קולקציית הקיץ של פאולה לפידות מאופיינת בנגיעות וינטאג’ שמתאימות לכלות מעודכנות ולכל אחת עם אהבה ליופי, לאסתטיקה ולייחודיות עם טעם של פעם.

בחירתה של פאולה באיגי נובעת מתחושתה כי איגי וקסמן מייצגת את האישה הנשית אך בעלת העוצמה והעכשווית. איגי התאהבה בנשיות העדכנית שהתכשיטים של פאולה מייצגים והחיבור בין השתיים היה טבעי.

פאולה שואבת את השראתה לעיצובים מהטבע הפסטורלי של הצפון, בקיבוץ גזית שבעמק יזרעאל. בסטודיו שלמרגלות הר תבור יוצרת המעצבת פאולה לפידות מזה שמונה שנים תכשיטים קלאסיים בפרשנות עכשווית-ייחודית. השפה העיצובית משלבת אלמנטים וינטאג’ים יחד עם השראה מהטבע הפסטורלי של הצפון, קווים רכים ונאיביים, וחיבורים מפתיעים של טקסטורות, חומרים וסגנונות. התכשיטים מעוצבים בזהב ובכסף, עם שיבוץ של אבני חן. קולקציית התכשיטים העשירה כוללת עגילים, טבעות, שרשראות, סיכות שיער, סיכות דש, קולקציה מיוחדת לכלות, תכשיטים לנערות ועוד.

איגי וקסמן עושה תכשיטים. צילום: עידו איז’ק.

איגי וקסמן עושה תכשיטים. צילום: עידו איז’ק.

איגי וקסמן עושה תכשיטים. צילום: עידו איז’ק.
איגי וקסמן עושה תכשיטים. צילום: עידו איז’ק.עמוד זה נצפה: 389 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור