חיפוש באינדקס עסקים

תשכחי מפן אחרי הים – החלקת שיער היא הפיתרון

פורסם מאת: בתאריך: 23 מאי 2012

תשכחי מפן אחרי הים - החלקת שיער היא הפיתרוןזוהי קריאת השכמה לכל מי שעוד לא הפנימה את העובדות. הקיץ כבר פה וכולנו מבלים על שפת הים.

ללכת לים זה חלק מהתרבות הישראלית, לשכב על החול, להשתזף, לשחות. אך נשים רבות אינן רוצות להיכנס למים בגלל השיער.
עובדה – מי הים מייבשים את השיער. המלחים והמינרלים במי הים חודרים אל השיער וגורמים ליובש. השיער שמתייבש ברוח הים אינו נראה טוב. ומי רוצה לא להיראות טוב על שפת הים?

אז בגלל זה את לא נכנסת למים? ומה אם לא צריך לעשות פן אחרי הים? מה אם השיער שלך יתייבש באופן טבעי ברוח הים וישמור על מראה חלק, מוקפד, מבריק ובריא?
שיער שמתייבש מעצמו ושומר על מראה מעוצב ומרשים הוא עובדת חיים עבור הרבה מאוד נשים בארץ. נשים שעברו החלקת שיער ביד מקצועית ומיומנת.

יגאל ויצמן, מבכירי מעצבי השיער בארץ ומומחה להחלקות שיער מכל הסוגים, מרחיב עבורנו את הידע: "אנחנו מחליקים שיער כבר שנים. זו ההתמחות שלי ושל צוות המספרה שלי. אנחנו מציעים פתרונות של החלקות שיער לכולם. לכל סוג שיער, לשיער צבוע, לשיער מקורזל, לשיער הרוס ופגום. מבחר ההחלקות (החלקה יפנית, החלקת משי, החלקת קרטין, החלקה יפנית יוקו, החלקה יפנית Q8, החלקה יפנית NOW)שאנו מציעים הוא גדול ומאפשר לנו להתאים לכל אחת את החלקת השיער הנכונה לה. כמובן שאנו משתמשים אך ורק בחומרי החלקה שעברו את האישורים המתאימים.

לא נרצה לסכן את השיער או הבריאות של לקוחות שלנו או של עצמנו. אנו מציעים החלקת שיער מקצועית, ברמת ביצוע גבוהה, כזו שתעניק לכל לקוחה שיער שהיא לא צריכה לטרוח עליו, לייבש ולעצב אותו אחרי כל חשיפה למים. השיער מתייבש באופן טבעי ושומר על המראה המטופח שלו, בלי מאמץ, מה שמאפשר לך להיראות נפלא על חוף הים, לשחות, לצלול, להשתכשך, לצאת מהמים ולשמור על מראה מתוקתק גם אחרי שהשיער התייבש".

עם עובדות אי אפשר להתווכח. כבר בכניסה למספרה של יגאל ויצמן בתל אביב ניתן לראות את הטרנד בהתגלמותו. נשים בכל הגילאים עוברות החלקת שיער שהותאמה עבור שיערן אישית ויוצאות עם שיער חלק, חיוך של שביעות רצון וביטחון שבכל מקרה ובכל מצב, בלחות הקיץ המעיקה או על שפת הים או הבריכה השיער שלהן ייראה תמיד מושלם.
אז למה לך לטרוח עם פן אחרי הים? התקשרי ליגאל ויצמן וקבעי פגישה לאבחון מצב השיער שלך והתאמה של החלקת שיער ותוכלי לזרוק את הפן. 03-647655103-6476551

תשכחי מפן אחרי הים - החלקת שיער היא הפיתרון
תשכחי מפן אחרי הים – החלקת שיער היא הפיתרוןעמוד זה נצפה: 329 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור