חיפוש באינדקס עסקים

תכשיטים – תכשיטי קורל

פורסם מאת: barosh בתאריך: 3 דצמבר 2007

רשת התכשיטים – תכשיטי קורל, במשביר לצרכן, יוצאת השבוע במסע פרסום ממוקד למגזר הרוסי. הרשת תשקיע תכשיטי קורל - אנה ארונוב250 אלף דולר בקמפיין שיחל בתחילת דצמבר עד סוף החודש.
במסגרת הקמפיין תשיק קורל קולקציית תכשיטי זהב ויהלומים ייחודים המיועדים למסיבות הסילבסטר. את הקמפיין תוביל הפרזנטורית של רשת תכשיטי קורל, אנה אהרונוב.
הקמפיין כולל שת"פ וקד"מ עם חברת "אגד", במסגרתו יינתנו הטבות ללקוחות אגד על תכשיטי הקולקציה החדשה. הקמפיין כולל פרסומת בערוץ 9 (הערוץ הרוסי) מודעות בעיתונות ומגאזינים בשפה הרוסית, אינטרנט ומסע קד"מ בסניפי הרשת. כמו כן הקמפיין כולל הפקה והפצת קטלוג מהודר הכולל את כל פריטי הקולקציה החדשה לסילסבטר.
הקטלוג מופק בשיתוף המשביר החדש לצרכן ויופץ בדיוור ישיר ללקוחות קורל בדוכני הרשת. הקמפיין יחשוף את הקולקציה החדשה לסילבסטר ואת מבצעי ההנחות ברשת. תכשיטי קורל - טבעת במבצע
לדברי אודליה קפלינסקי- אורבך מנכ"ל קורל "מסקרים שערכנו במגזר הרוסי עולה כי למעלה מ-35% מהנשים במגזר הרוסי  רוכשות לעצמן תכשיט לרגל חגיגות הסילבסטר. כמו כן 74% מהגברים הרוסיים רוכשים מתנה לאישה או לחברה לרגל חגיגות הסילבסטר."
רשת תכשיטי קורל מתמחה בייבוא ושיווק תכשיטי זהב, יהלומים ושעונים לנשים וגברים. הרשת מונה 23 סניפים הממוקמים ברשת המשביר לצרכן, כמו כן יצאה הרשת במבצע מדהים: מבצע יהלומים ענק לסילבסטר רשת תכשיטי קורל מקבוצת צבאן בכור יוצאת במבצע אטרקטיבי לקראת הסילבסטר. טבעת יהלומים במחיר מיוחד.עמוד זה נצפה: 712 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור