חיפוש באינדקס עסקים

תכשיטים לאוהבי היהלומים.. יאנוש מנשרוב

פורסם מאת: barosh בתאריך: 24 דצמבר 2007

יאנוש מנשרוב רק בן 31 אבל כבר נחשב למעצב התכשיטים העולה בסצנת התכשיטנות הישראלית בזכות בית העיצוב שברשותו – "יאנוש תכשיטים" במתחם הבורסה ברמת גן.

טבעת

את הסגנון  הגרנדיוזי והייחודי שלו – תכשיטים לאוהבי היהלומים – הוא מביא לנו מהיבשת הרוסית הרחוקה – שם הסגנון הצארי הגדול והבומבסטי נחשב למשאת ליבו של העם.

מנשרוב לא פחד להביא לארץ את סגנון ייחודי, מרהיב הבולט לעין ובזכות העיצובים הייחודיים, הצורות המרהיבות והשימוש בחומרים הטובים ביותר, הוא הצליח לכבוש את ליבן של נשות החברה הגבוהה, שמזמינות מראש תכשיטים בעיצוב אישי מהמעצב הנחשב.

בין הפריטים של הקולקציות המרהיבות תוכלו למצוא טבעות, שרשראות, חפתים, תליונים, צמידים ועגילים מיהלומים (SI ומעלה), תכשיטים מזהב 18K, או בשילוב של אבנים צבעוניות טבעיות, דוגמת ספיר, טורמלין, סיטרין, קווורץ רוטילים, בלו טופז וסבורייטים.

בין העיצובים בולטות הטבעות בעלות אבן גדולה מרכזית, המחובקות על ידי שיבוצים של יהלומים או סגירות זהב יפהפיות, עגילים בצורות שונות המשבצות ערב רב של יהלומים וענקים מרהיבים, שמציגים צורות אמורפיות בשיבוץ של אבנים יקרות.

סגנונו מתאפיין ביצירות מופשטות של צורפות בשילוב אבנים יקרות בממדים גדולים, פרחים העשויים משיבוצים מרהיבים של יהלומים בצורות מופשטות, שהופכות את הפריט ליוצא דופן ובעל נוכחות בלתי נשכחת, ועיצוב של פריטים המוכרים לנו על תליונים בשיבוץ יהלומים, דוגמת תיק נשים שהפך לשרשרת עוצרת נשימה.

עגילים

כיום הוא מחזיק בבית  עיצוב עצמאי המעסיק עשרה עובדים ומשווק יותר מ-300 פריטי קולקציה בארץ ובחו"ל. גם אצולת מדינות

 

סקנדינביה, דוגמת דנמרק, שבדיה, נורבגיה, פינלנד – שם נחשב יאנוש ל"המעצב הדרמטי מישראל". בשואו רום החדש שהשיק ברחוב היצירה 16 ברמת גן תפגשו ספות מפנקות ועיצוב בסגנון צארי-אריסטוקרטי, שנותן את הרקע האידיאלי לתצוגת התכשיטים המרהיבה בוויטרינות המאובטחות.

וכך על כוס קפה ובאווירה הנינוחה של אולם התצוגה תוכלו לבחור את הפריטים שיאכלסו את הנדוניה המשפחתית – כשלכל תכשיט סיפור משל עצמו ומגע אישי של המעצב הנחשב.

 

 עמוד זה נצפה: 699 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור