חיפוש באינדקס עסקים

רנואר מתרחבת

פורסם מאת: barosh בתאריך: 28 מאי 2008

רשת האופנה רנואר, הנמצאת בבעלותם של יוסי ברוש ואלי ברקוביץ’, תשיק 5 סניפים חדשים בקרוב. במסגרת ההתרחבות הצפוייה,אופנת רנואר תפתח הרשת 3 חנויות חדשות ותרחיב 2 חנויות נוספות שיעוצבו בהתאם לקונספט החדש של הרשת. ההשקעה הצפוייה במהלך נאמדת בכ-7.5 מיליון ש"ח.
מטרת הפריסה של חנויות רשת רנואר הינה יצירת נגישות לכל האזרחים ונותנת מענה ושרות לקוחות ברמות הגבוהות ביותר.

במסגרת מהלך ההתרחבות שייערך במהלך חודש יוני, תפתח רשת רנואר נשים חנויות בקניון גבעתיים, בקניון עזריאלי ובעיר מודיעין אשר יעוצבו בהתאם לקונספט החדש וישתרעו על שטח של כ-200 מ"ר כל אחת. רשת רנוארמן לגברים תפתח חנות חדשה אחת במודיעין אשר תשתרע על שטח של כ-150 מ"ר וכן תרחיב את שטח החנויות בקניון עזריאלי בת"א ובקניון מלחה בירושלים.
אריה שיבר, מנהל השיווק והפיתוח העסקי של רשת רנואר, מסר כי "פתיחתם של  חמשת הסניפים החדשים מהווה צעד נוסף בתהליך התרחבותה של רשת רנואר. הסניפים החדשים יעוצבו בקונספט חדש ורענן, בהתאם להלכי הרוח של מותג האופנה רנואר שמעניקים לצרכן חווית קניה ובילוי".
החנויות החדשות יעוצבו על פי הקונספט הנהוג  בחנויות אופנה מובילות בעולם כיום, במסגרתו ניתנים תחת קורת גג אחת פתרונות אופנה כוללים. הסניפים יחולקו למחלקות מתמחות, הכוללות: מחלקת אופנה, מחלקת הנעלה, מחלקת תכשיטים, מחלקת תיקים ועוד.
פורטל היופי הישראלי מברך ומאחל לכולם שופינג נעים.

 עמוד זה נצפה: 498 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור