חיפוש באינדקס עסקים

ריסים אלוהיים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 9 פברואר 2011

ריסים אלוהיים - דלית לוי נייל אקדמי.במידה ואלוהים לא חנן אותך בריסים אלוהיים שלא נגמרים, אלא בריסים דלילים וקצרים, מגיעה דלית לוי מ"דלית נייל אקדמי" ומסבירה כיצד תוכלי בהינף אצבע צרדה לעפעף גם את באופן סקסי, שיותיר את כולם שדודים בפנייך.

אז מהי הלחמת ריסים? הלחמת ריסים נולדה מן הצורך להעצים את העין ולהעניק לה משנה נוכחות במסגרת הפנים.

מה קורה בתהליך? התהליך אורך כשעתיים ואינו כואב. העתידה להתארך נשכבת על מיטת טיפולים ושומן ולכלוך מוסר מריסיה. לאחר מכן מעגלים את הריסים עם פן קטן בכדי להפרידם. נוטלים ריס מלאכותי, שמים בקצהו דבק ומצמידים אותו לשורש הריס הטבעי, במטרה לבדוק מראה סימטרי ושווה. אזי מתחילה עבודת הדבקת הריסים, ריס לריס. יש לשים לב שבמהלך העבודה הריסים התחתונים לא ידבקו לעליונים!

חשוב להתחיל עם ריס ארוך יותר בקצוות ובהדרגה לרדת באורך עד לריס הקטן ביותר בחלקה הפנימי של העין, כך נשיג מראה טבעי, אך מלא וארוך. בסיום הדבקת הריסים, יש להדק את הריסים המלאכותיים לטבעיים באמצעות פינצטה ארוכה ולייבש במכשיר קטן המזכיר מפוח, ע"י לחיצה הוא מוציא אוויר. לאחר שהדבק מתייבש (אחרי עין אחת) המתארכת תתרומם ותקבל טישו ליבוש הדמעות, כיוון שעלולה להתרחש צריבה קלה. אם היא תדמע, נפקח לאט לאט את העין, עד לרוגע מוחלט. המראה הסופי מתקבל מיד לאחר הטיפול. נקבל אפקט של ריסים ארוכים ומלאים. יש לזכור שהתוספות תלויות על ריסים טבעיים, אלו נושרים ומתחלפים במהירות וכך יש לחדש את הפעולה בין חודש לחודש וחצי (אינדיבידואלי). למותר לציין כי יש לשים דגש על בחירתה של טכנאית מקצועית שעברה.

טיפים לשמירה על ריסים מלאכותיים לאורך זמן:
לאחר הלחמת הריסים אין לשטוף את האזור במשך יממה. עדיף להימנע ממריחת מסקרה, אבל למכורות לעניין מומלץ לצבוע רק את הקצוות. אין לשפשף את העיניים בחוזקה וכששוטפים בבוקר את הפנים, יש לשטוף רק את אזור שק הדמעות. אין להשתמש עם מסיר איפור שומני וכדאי בזמן השינה לכסות עיניים. אז שיהיה לך עפעוף אלוהי.עמוד זה נצפה: 391 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור