חיפוש באינדקס עסקים

קולקציית קיץ 2017 – משקפי PRINCE

פורסם מאת: בתאריך: 26 אפריל 2017

מותג משקפי השמש פותח את העונה החמה עם קולקציה קיצית, המיועדת לגברים ונשים ומשלבת את מיטב הטרנדים העונתיים
 
חברת PRINCE משיקה לקראת הקיץ הקרוב קולקציית משקפי שמש וראייה. הדגמים החדשים מביאים לידי ביטוי את הטרנדיים העולמיים החמים בתחום המשקפיים, אך שומרים בו זמנית על קו קלאסי ושפה מעודנת.  

בין הטרנדים הבולטים בגזרת משקפי השמש ניתן למצוא:
עדשות עגולות – כאלה המחזירות אותנו הישר לשנות ה-60 וה-70, אך מגיעות בפרשנות מודרנית מרעננת.
גשר מתכת כפול – הטרנד שממשיך איתנו מהעונה הקודמת, מגיע הפעם בגרסה משודרגת של שני מוטות, המעניקים לדגם תחכום וייחודיות.
הדפסים וצבעים – משקפיים עם הדפס מנומר, צבעים דומיננטיים של אדום וכחול ומסגרות המשלבות בין שני צבעים. הקיץ הקרוב יהיה שמח במיוחד, עם דגמים צבעוניים ומלאי חיים.
מסגרות פלסטיק – המראה הקליל דומיננטי במיוחד העונה, כשהוא בא לידי ביטוי במסגרות פלסטיק צבעוניות, בעלות סגנון טרנדי וצעיר.

משקפי פרינס- 2017

בגזרת משקפי הראייה בולטים השנה דגמים המשלבים משחקי צבעים, כשהמוטות בצבע אחד והמסגרת בצבע אחר, מסגרות שלמות, חצי מסגרת, מסגרות חתוליות ועוד. הצבעוניות גולשת גם לנבחרת משקפי הראיה, המציגה צבעים קיציים ודומיננטיים כמו אדום, כחול וטורקיז. 
 
PRINCE מקפידה על איכות חומרים גבוהה במיוחד, וייצור קפדני בעבודת יד. כל החומרים נבחרים בקפידה ובאהבה בתהליך הייצור ונשמרים לאורך זמן. עדשות המשקפיים עומדות בכל תקני האיכות הבינלאומיים המחמירים ביותר ומבטיחים הגנה מקסימאלית לעיניים, לצד נוחות ואופנתיות.
המותג החל את דרכו בשנות ה-80 המוקדמות וחלוץ בתחום האופטיקה בישראל. PRINCE מציעה קולקציות רחבות של משקפי שמש ומשקפי ראיה, המתאימים למגוון רחב של קהלים. המותג האיכותי, ידוע ביכולתו לייצר משקפיים בסגנון מודרני ועכשווי, לצד דגמים בסגנון קלאסי- על זמני.

הקולקציה מתחדשת מידי חודש עם דגמים חדשים, שונים וייחודיי  ונותנת מענה על כל הסגנונות והטרנדים העולמיים
משקפי המותג , נמכרים בלמעלה מ -250 נקודות מכירה ברחבי הארץ, בעיקר בחנויות האופטיקה הפרטיות.  החברה דוגלת בכך שהצרכן יקבל את התמורה המלאה ביותר לכספו ולכן אינה מתפשרת על עיצוב ואיכות המוצר, תוך שמירה על מחיר נגיש.
משקפי פרינס- 2017

משקפי פרינס- 2017

משקפי פרינס- 2017עמוד זה נצפה: 359 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור