חיפוש באינדקס עסקים

קולקציית פינות בזמן – נטע שדה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 8 דצמבר 2010

 

קולקציית פינות בזמן - נטע שדהההשראה המרכזית לעיצוב קולקציית פינות בזמן של המעצבת נטע שדה לעונת סתיו חורף 2010-11 היא התאמת התיק לרגעים המשתנים בחיי היומיום, לבילויים ולפעילויות המרכיבות את סדר היום שלנו.

נטע שדה, מעצבת המותג הנושא את שמה בחברת ארנקי עמנואל, בוגרת המחלקה לצורפות, אובייקטים ואביזרי לבוש ב"בצלאל", מחזיקה מזה 10 שנים בקו תיקים אישי הנושא את שמה, ופונה במובהק אל קהל נשים מתוחכם התר אחר תיקים איכותיים בעיצובים מודרניים, שקטים ולא צעקניים מדי.

המאפיין את כל תיקי הקולקציה הוא החומרים והעיבודים המתוחכמים, אשר עברו תהליכים מורכבים במיוחד להענקת מרקם חדש לעור, לא כפי שהוא מופיע בטבע.

קולקציית ’פינות בזמן’ כוללת מספר סדרות עיקריות:

קו תיקי ’פינות שישי- שבת’:
קולקציית פינות בזמן - נטע שדהסדרת תיקים המיועדים לרגעים קטנים של סוף השבוע. בסדרה ’תיק שישי’, המיועד לבילוי של שישי בבוקר: עם חברה או בן הזוג בבית קפה, קצת שופינג, ותחושה קלילה ובלתי מחייבת.
התיקים בסדרה זו מתאימים לנשיאת הפריטים ההכרחיים של שישי בבוקר ומאפשרים קצת מקום לשופינג שאחרי הקפה. הם עשויים כשק נשפך במראה רך ונינוח ביותר, ומוצעים במגוון עורות במרקמים חדשים ומתוחכמים.
תיקי שישי בבוקר אינם מחולקים לתאים וכוללים רק מספר רוכסנים נסתרים לשימוש נוח.
תיקי ’שבת בבוקר’ – הם קטנים יותר ומתאימים לנשיאת הפריטים ההכרחיים של יציאה מן הבית בשבת: משקפי שמש, סלולארי, מפתח ועוד. התיקים נסגרים בשתי צורות: או באמצעות מגנט או סגירה רגילה, ומאפשרים יצירת פתח צר או רחב בהתאמה.
צבעי הקולקציה: חום, שחור, אפור, כתום וניוד. מחירים: 600-900 ש"ח

קן תיקי ’היפו’:
קולקציית פינות בזמן - נטע שדהסדרת תיקים המיועדת לרגעים הגדולים של כל השבוע: עבודה, אירוע ערב חשוב, או סתם אחר-צהריים ממושכים במיוחד.
תיק ’היפו-עבודה’ למשל, הוא תיק עבודה מחולק ומאורגן היטב, הנע בין המתח העדין של קווים וצורות מעוגלות לבין זוויות ישרות, בין  עור קשה או עור רך. מוצע בצבעי חום שחור ואפור.
תיקי ’היפו-ערב’ בהשראה אלגנטית ומתוחכמת, עם רצועה מתכווננת כך שמאפשרים להשתמש בתיק כתיק יד או תיק ערב התלוי באלכסון.
’היפו-אחר הצהריים’ הם תיקים בינוניים המיועדים לשעות אחר הצהריים הבלתי מחייבות, הם נוחים במיוחד וכוללים רוכסנים נסתרים ותאים למפתח פלאפון ומשקפיים.
מחירים: "היפו" 635-1095 ש"ח.

 

 

 

קולקציית פינות בזמן - נטע שדה  קולקציית פינות בזמן - נטע שדה
קולקציית פינות בזמן – נטע שדהעמוד זה נצפה: 284 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור